×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
19. augusts, 2017
Drukāt

Vēlies nostiprināt attiecības? Augustā veic rituālu ar ābolu un sīpolu (6)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

ĀBOLS VAI SĪPOLS – ATTIECĪBU STIPRINĀŠANAI

Lai cik labas būtu savstarpējās attiecības, allaž gribas kādu niansīti pieslīpēt, harmonizēt, kaut ko uzlabot. Novērst uz līdzenas vietas radušos konfliktus par niekiem, emocionālu tukšumu vai, tieši otrādi – traucējošu emociju pārbagātību – iespējams ar sena rituāla palīdzību, izmantojot SĪPOLU vai ĀBOLU, iesaka astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Deviņu dienu garā rituāla iedarbība attiecas tikai uz AUGUSTU, ciklu pārtraukt nedrīkst.

RITUĀLA VEIKŠANAS NOSACĪJUMI

1. Rituāls jāveic vienatnē – nopietni un atbildīgi, visā norises gaitā nevienam par to nestāstot. Ja jūtama kaut mazākā šaubu ēna vai neticības dzirksts, labāk rituālam klāt neķerties – iedarbojas tikai tas, kas notiek pilnīgā paļāvībā, īstajā laikā un vietā.

2. Izrakt vai iegādāties tikko no zemes izrautu sīpolu vai svaigu, no koka plūktu ābolu. To darīt tikai no 4. līdz 8. mēness dienai, no 13. līdz 17. mēness dienai, vai no 20. līdz 26. mēness dienai, turklāt tūlīt pēc pusnakts un ar nosacījumu, ka tas nav čika laiks.

3. Darbojoties ar sīpolu, nostājas ar seju pret austrumiem, ar ābolu – pret rietumiem.

4. Paņem rokā sīpolu vai ābolu un ar jaunu, vēl nelietotu, nazi pārgriež uz pusēm: sīpolu ‒ vertikāli, ābolu ‒ horizontāli.

5. Savu un tā cilvēka vārdu, ar kuru vēlas harmonizēt attiecības, ieliek papīrīti sīpola vai ābola pusēm, savelk tās ar sarkanu vilnas dziju un nostiprina ar trim mezgliem.

6. Deviņas dienas pēc kārtas tieši saullēktā savienotās pusītes noliek uz palodzes tā, lai tās skartu austošās saules stari, bet vakarā pirms gulētiešanas novieto zem guļvietas galvgaļa. To darot, domās trīs reizes atkārto mīļotā vārdu.

7. Devītās dienas vakarā jau sažuvušo sīpolu vai ābolu ierok zemē, sakot vārdus: “Lai notiek tā!” To dara ciešā pārliecībā, ka attiecības uzlabosies, kļūs harmoniskākas un abpusēji labvēlīgākas.

8. Ja rituāla laikā sīpols vai ābols nesažūst, bet sāk bojāties – zīme, ka attiecībās jau iestājusies tik dziļa krīze, ka situācijas risināšanai vajadzīgāka nopietnāka palīdzība.

9. Izmantoto nazi saimniecībā nelieto, bet noglabā nākamo rituālu vajadzībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Bija savā laikā Latvijas Avīzes izdevniecībai saturā interesanti izdevumi. Nu jau gan bieži lasāms īstens šarlatānisms! Ja nav informācijas vai redakcija ekonomē un nevēlas maksāt honorārus autoriem un vietējiem fotogrāfiem , tad jāslēdz tie daudzie žurnāli vai jāapvieno. Katrs var interneta resursos sameklēt neskaitāmus rakstus ar amerikāniskā stilā ieturētām pamācībām ,, N veidi kā ….. ,, un kaudžu kaudzēm bezjēdzīgu horoskopu.

 2. Vēlies nostiprināt attiecības?
  1) Sāc kalpot savam laulātajam, draugiem, bērniem;
  2) Atsakies no sava EGO;
  3) Sāc mainīt rakstura sliktās iezīmes, kuras arī stumj attiecības bezdibenī.
  Atceries, ja vēlies manīt tuvāko, sāc mainīt sevi. Kā saka: “Viena pagale nedeg!”

  Sāksi veikt rituālus atceries: Ātras un bez piepūles uzvaras neeksistē. Rituāls ir siers peļu slazdā. Rituāls ienes lāstu Jūsu mājās. Rituāls-salauž, bet nevis atjauno.
  Tici ārējam spēkam, kas caur rituālu palīdzēs, tad lūdz Dievu, Viņš nekad nepievils. Lūgšanā ir spēks, rituālā -lāsts Tavai dzīvei.

 3. Rituaali,kuros tu iesaisti,ietekmee citu cilveeku liktennus bez vinna luuguma vai piekrissanas(kaut arii tie buutu ar vislabaakajiem nodomiem)pieliidzinaami melnajai maggijai,par ko passam veelaak buus arii “jaamaksaa”.

 4. Un vēl… ir arī cilvēki, kas tam tic?

  • NE JAU SALS IR TAJA ABOLA VAI SIPOLA! BET GAN TICIBA -KURAI IR SAISTITA AR DOMAM!..UN JEBKURAS DOMAS IR KA SMALKI MATERIALAIS- REALIZEJAS RUPJI MATERILAJA- JEB TAUSTAJAMA-TA MATERIALIZEJAS!..NOTIEK CELONJSAKARIBU LIKUMS! CILVEKS PIEVELK TO KAS VINJAM IR VAJADZIGS!

 5. Kas tādus murgus izdomā?

Draugiem Facebook Twitter Google+