Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vēlme pēc mazliet bohēmiska dzīvesveida: kā mūs ietekmēs planētas, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju0

Foto: Pexels

No 20. aprīļa līdz 21. maijam Saule atradīsies Vērša zodiaka zvaigznājā.

Lielāko daļu no šī perioda Saule būs labos aspektos ar citām planētām, tāpēc aprīlī ir labvēlīgs laiks finanšu darījumiem un arī darījumiem ar nekustamo īpašumu. Var veidot uzkrājumus vai realizēt ilgi lolotu ieceri. Nav ieteicams veikt spontānus pirkumus. Piemērots laiks gan savas mājas, gan sevis sapošanai, kā arī dažādu kultūras pasākumu apmeklēšanai.

Pilnmēness 19. aprīlī plkst. 14.12.

Jauns Mēness cikls sākas 5. maijā plkst. 1.45 Vērša zodiaka zvaigznājā.

Visu aprīli Merkurs būs Auna zvaigznājā, tāpēc gribēsies kaut kur doties, kustēties un uzturēties ārpus telpām. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām neuzmanības dēļ, ieteicams koncentrēties un nedarīt vairākus darbus vienlaikus. 6. maijā Merkurs no Auna zvaigznāja pāries uz Vērša zvaigznāju. Tā ietekmē steiga norims un mainīsies prioritātes, jo cilvēkus vairāk interesēs peļņas iespējas un konsultācijas, kas saistītas ar stila, modes un veselīga dzīvesveida jautājumiem.

Venera ies caur Zivju zvaigznāju. Tā ietekmē cilvēkiem būs vēlme pēc baudām un mazliet bohēmiska dzīvesveida. Te gan ieteicams atcerēties, ka pārmērības var sabojāt iecerēto atpūtu. 20. aprīlī Venera no Zivju zvaigznāja pāries uz Auna zvaigznāju un kāpinās tempu kopējai dzīves dinamikai. Apģērbā patiks spilgtas krāsas, atpūtas brīžos – skaļa mūzika un arī izrādīšanās uzmanības piesaistei.

Marss būs Dvīņu zvaigznājā, tāpēc aprīlī cilvēkiem patiks uzturēties ārpus mājas, apmeklēt pasākumus un doties nelielos izbraukumos. Atpūšoties pie dabas, jāatceras, ka katram aiz sevis jāsakopj atpūtas vieta. Piemērots laiks transporta līdzekļu un datortehnikas iegādei, kā arī dažādiem sporta pasākumiem dabā.

Jupiters turpinās savu ceļu pa Strēlnieka zīmes trešo trešdaļu, tāpēc lielāka interese būs par ilgtermiņa projektiem un darījumiem. No 9. aprīļa līdz pat 12. augustam Jupiters būs retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumos un naudas apritē ne viss ies, kā plānots. Iespējama kavēšanās un neparedzēti izdevumi. Nav ieteicams veidot uzkrājumus vai iegādāties kaut ko ātrāk, pirms rodas pēc tā vajadzība.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Vairāk tiks vērtēti un vētīti kompetences jautājumi un profesionālā pieredze ieņemamajam amatam. Šajā periodā iezīmēsies tās jomas, kurās ir zemas kvalitātes vadītāji, jo nespēj tikt galā ar uzticētajiem pienākumiem. No 29. aprīļa līdz pat 19. septembrim Saturns būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka arvien spilgtāk parādīsies patiesais stāvoklis dažādās valsts pārvaldes un kontrolējošās institūcijās. Būs redzami patiesie ilgtermiņa darbības (arī bezatbildīgas darbības) rezultāti.

LA.lv