Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vēlmes un tieksmes var gluži nesakrist! Horoskops 19.– 25. novembrim 0

Foto – Shutterstock

Auns

Ne pārāk viegla nedēļa. Profesionālajā darbībā var nākties daudz un smagi strādāt. Dažas situācijas prasīs enerģisku rīcību, taču arī pārsteigties nedrīkstēs. Jāizvairās no pārlieka egoisma un citu interešu neievērošanas, sevišķi jūtu dzīvē.

Vērsis

Profesionālajā darbībā cītīga darba piepildīta nedēļa, tiesa, dažas situācijas var prasīt ātru un enerģisku risinājumu. No darba brīvajā laikā toties zvaigznes tā vien aicina izbaudīt visu jauno un neparasto, taču būtu labi pārlieku neriskēt un arī sabiedrībā pieņemtās normas ievērot.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju un lielu nodomu, taču to realizēšanai var pietrūkt konkrētības – planētas vairāk mudina uz sapņiem un nekā nedarīšanu nekā precīzu plānošanu un plānu piepildīšanu.

Vēzis

Vēlmes un tieksmes var gluži nesakrist ar to, kas sabiedrībā tiek uzskatīts par labu un pareizu. Šoreiz gan labāk, kaut arī tas nebūs viegli, dot priekšroku sabiedrības uzskatiem. Intuīcija spēcīgāka nekā parasti.

Lauva

Var gadīties, ka nāksies darīt nevis to, ko gribas, bet gan to, kas jādara. Tas nebūs viegli, tomēr viss nepieciešamais tiks izdarīts un arī apkārtējo atzinība būs nodrošināta. Galvenais – nesteigties, visu darīt plānveidīgi un arī “nemest plinti krūmos” pie mazākās neveiksmes.

Jaunava

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču ar to īstenošanu var būt grūtības – pirmām kārtām pašas neuzņēmības un sapņainuma dēļ. Brīvajā laikā daudz jaunu iespaidu, nav izslēgts, arī kāda pavisam jauna draudzība.

Svari

Viņiem tā vien gribas skriet pa galvu, pa kaklu, līst iekšā visos piedzīvojumos un uzņemties visus iespējamos riskus. Var jau būt, ka viss izdodas, tomēr būtu labāk, ja viņi sev kaut drusku pievaldītu. Vismaz naudas lietās vajadzētu būt uzmanīgākiem.

Skorpions

Viņš nolēmis, ka šonedēļ nu gan vajadzētu piepildīt nodomāto. Tā labā viņš strādā kā zvērs – un panākumi arī neizpaliek. Vienīgā nelaime – pieliktās pūles ir tik lielas, ka, iespējams, nemaz nav sasniegtā vērtas, arī veselība var ciest.

Strēlnieks

Viņam viss veicas. Jaunas idejas un nodomi un tos arī izdodas realizēt. Vienīgā nelaime – viņš pārāk daudz domā tikai par savu labumu un var gadīties, ka par panākumiem jāmaksā ar kādu no jauna iegūtu ienaidnieku.

Mežāzis

Šonedēļ nāksies smagi un cītīgi strādāt, taču arī panākumi neizpaliks. Lai pārvarētu šķēršļus, nāksies pielikt visus spēkus, taču enerģijas būs pietiekami un tas izdosies. Brīvais laiks tiks veltīts nopietnai un dziļai mīlestībai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nāksies risināt grūtus un sarežģītus uzdevumus, taču spēja rīkoties ātri un noteikti dos iespēju ar visu tikt galā; tiesa, viņa lietotās metodes un risinājumi varētu patikt ne visiem. Brīvajā laikā viņa uzvedība varētu šķist ekscentriska.

Zivis

Darba būs vairāk nekā parasti un dažas situācijas prasīs ātru un enerģisku rīcību, taču saasinātā intuīcija ļaus atrast pareizo rīcības plānu pat sarežģītās situācijās. Svarīgi nebūt egoistēm un nezaudēt spēju koncentrēties galvenajam.

LA.lv