Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
7. maijs, 2016
Drukāt

Vēlmju piepildīšanās horoskops. Mazi rituāli veiksmei un panākumiem

1. Auns, Lauva, Strēlnieks

1no4
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jebkuras vēlēšanās piepildīšanās ir pilnīgi iespējama un reāla, galvenais ir pareizi uz to noskaņoties. Izmēģiniet šos vienkāršos ieteikumus, būsiet pārsteigti, cik tas patiesībā ir vienkārši! Bet, protams, lai kaut kas notiktu, vajag arī kaut ko izdarīt, tāpēc ejiet pretī savām vēlmēm un sapņiem!

Auniem, Lauvām un Strēlniekiem jāzina – jums tuva ir UGUNS, tā arī jums palīdzēs! Krēslas stundā jums jānolien kādā klusā vietiņā, tā, lai neviens jums netraucē un aizdedziniet sveci.

Sakoncentrējieties uz savu vēlēšanos un skatieties liesmā. Uz papīra lapas piefiksējiet savu vēlēšanos. Ja jūsu vēlme ir saistīta ar atbrīvošanos no kaut kā, lapiņa jāsadedzina uzreiz. Ja mērķis ir kaut ko iegūt, izlasiet skaļi savu vēlēšanos liesmas atspulgā. Tikko vēlēšanās piepildījusies, uzreiz sadedziniet lapiņu, neaizmirstot pateikties augstākajiem spēkiem par palīdzību.

  1. Auns, Lauva, Strēlnieks
  2. Vēzis, Skorpions, Zivis
  3. Vērsis, Jaunava, Mežāzis
  4. Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (6)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+