Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 25. maijs, 2017
7. maijs, 2016
Drukāt

Vēlmju piepildīšanās horoskops. Mazi rituāli veiksmei un panākumiem

1. Auns, Lauva, Strēlnieks

1no4
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jebkuras vēlēšanās piepildīšanās ir pilnīgi iespējama un reāla, galvenais ir pareizi uz to noskaņoties. Izmēģiniet šos vienkāršos ieteikumus, būsiet pārsteigti, cik tas patiesībā ir vienkārši! Bet, protams, lai kaut kas notiktu, vajag arī kaut ko izdarīt, tāpēc ejiet pretī savām vēlmēm un sapņiem!

Auniem, Lauvām un Strēlniekiem jāzina – jums tuva ir UGUNS, tā arī jums palīdzēs! Krēslas stundā jums jānolien kādā klusā vietiņā, tā, lai neviens jums netraucē un aizdedziniet sveci.

Sakoncentrējieties uz savu vēlēšanos un skatieties liesmā. Uz papīra lapas piefiksējiet savu vēlēšanos. Ja jūsu vēlme ir saistīta ar atbrīvošanos no kaut kā, lapiņa jāsadedzina uzreiz. Ja mērķis ir kaut ko iegūt, izlasiet skaļi savu vēlēšanos liesmas atspulgā. Tikko vēlēšanās piepildījusies, uzreiz sadedziniet lapiņu, neaizmirstot pateikties augstākajiem spēkiem par palīdzību.

  1. Auns, Lauva, Strēlnieks
  2. Vēzis, Skorpions, Zivis
  3. Vērsis, Jaunava, Mežāzis
  4. Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs

Pievienot komentāru

Tavs zodiakālā apļa sargeņģelis. Ar kādiem talantiem viņš tevi apveltījis?Ikvienam cilvēkam ir savs debesu aizbildnis. Tas palīdz cilvēkam, kurš izsaka lūgumu, un sargā viņu. Šos aizbildņus dēvē par sargeņģeļiem. Tāpat tos sauc par zodiaka apļa eņģeļiem, jo katrs no tiem atbild par cilvēkiem, kuri dzimuši viņu kalpošanas laikā.
Draugiem Facebook Twitter Google+