×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
28. maijs, 2015
Drukāt

Velomaratona laikā Rīgā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi

Foto-LETAFoto-LETA

Saistībā ar svētdien, 31.maijā, notiekošo Rīgas Velomaratonu galvaspilsētā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp jau no sestdienas, 30. maija, vakara transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala.

Rīgas domē informē, ka no 30. maija plkst. 19 līdz 31. maijam plkst. 20 slēgs transportlīdzekļu kustību 11.novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam un krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa un Poļu gāti). Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi šajos ielu posmos tiks ieviesti no 30. maija plkst. 17.

Minētajā laika posmā Valsts policija (VP) nepieciešamības gadījumā organizēs transportlīdzekļu divvirzienu satiksmi Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un pašā Doma laukumā.

31. maijā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība:

  • no plkst. 9 līdz plkst.16. Krasta ielā, virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam;
  • no plkst. 9.45 līdz plkst.16 uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme);
  • no plkst.10 līdz plkst.16 Bauskas ielā no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, Balasta dambī, uz Vanšu tilta (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme), Jēkaba ielā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Doma laukumam, Doma laukumā, Bīskapa gātē no Doma laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

No 30. maija plkst.17 līdz 31. maijam plkst. 20 transportlīdzekļiem aizliegs apstāties un stāvēt Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam, 31. maijā no plkst. 9  līdz plkst. 16 – Kuģu ielā (Daugavas pusē), Torņa ielā, Jēkaba ielā un Bīskapa gātē. Balasta dambī apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi būs spēkā no 30. maija plkst. 19 līdz 31. maijam plkst. 16.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braucienu laikā VP regulēs, ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajos maršrutos, kā arī no plkst. 8 līdz plkst.10 un no plkst.16 līdz plkst.18 nepieciešamības gadījumā ierobežos satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai.

Rīgas dome aicina iedzīvotājus ar izpratni attiekties pret nepieciešamajiem satiksmes ierobežojumiem. Neskaidrību gadījumos lūgums sazināties ar Satiksmes vadības centru pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 3600.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+