×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
31. maijs, 2013
Drukāt

Velomaratonu laiks

Rīgā un Jūrmalā šīs un nākamās nedēļas beigās būs iespēja klātienē skatīt Latvijā labākos riteņbraucējus un arī pašiem sēsties divriteņa seglos.

Paredzams, ka 2. jūnijā “Tele2 Rīgas velomaratona” dalībnieku skaits sporta distancē (89 km), tautas klasē (32 km) un ģimeņu braucienā (16 km) kopā sasniegs piecus tūkstošus. Starts un finišs 11. novembra krastmalā, sporta distance vedīs uz Zaķumuižu, Tīnužiem un Stopiņiem. To mēros arī Aleksejs Saramotins, kurš pērn startēja olimpiskajās spēlēs Londonā un tikai nesen izveseļojies pēc rokas lūzuma.

Nākamnedēļ uz Latvijā šosezon augstvērtīgākajām šosejas riteņbraukšanas sacensībām aicina Jūrmala: 8. jūnijā – “Rīga–Jūrmala Grand Prix”, 9. jūnijā – “Jūrmala Grand Prix”. Abām piešķirta Starptautiskās riteņbraukšanas savienības Eiropas tūres 1.1 kategorija. Savu līdzdalību apstiprinājušas 19 komandas no deviņām valstīm, Latviju pārstāvēs “Alpha Baltic/Unitymarathons.com” un “Rietumu-Delfin”, kā arī nacionālā izlase, kuras sastāvā būs arī mūsu spēcīgākie profesionāļi Saramotins un Gatis Smukulis. Pirmajā dienā riteņbraucēji pulksten 10 pie tirdzniecības centra “Spice” startēs 168 kilometru distancē pa Jūrmalas un Ventspils šoseju līdz Smārdes pagriezienam un atgriezīsies Jūrmalā, finišējot pie Dzintaru koncertzāles. 9. jūnijā sacensības 182 km notiks apļos ar startu un finišu Dzintaros. Ikviens riteņbraukšanas cienītājs, pieteicies pasākuma rīkotāju mājas lapā internetā maratoni.lv, šajās dienās varēs piedalīties sacensībās 84 km sporta distancē, 42 km vai 14 km tautas klasē.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+