Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. maijs, 2015
Drukāt

Velosipēdisti pulcējas uz kārtējo “Kritiskās masas” braucienu (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 1.maijā, Rīgā velosipēdisti pulcējās uz kārtējo “Kritiskās masas” braucienu.

Pasākuma mērķis ir pievērst uzmanību problēmai, ka velobraucēji joprojām netiek uzskatīti par pilntiesīgiem satiksmes dalībniekiem, un norādīt uz to, ka pieaugošais auto skaits apdraud vidi un apkārtējo cilvēku veselību.

“Mēs nebloķējam satiksmi, mēs esam satiksme!” ir paziņojuši organizatori.

Iepriekšējos gados “Kritiskās masas” dalībnieki ir nonākuši konfliktos ar policiju, kas velobraucējiem ir pārmetusi apzinātu transporta kustības kavēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ” satiksme” nav arguments, varbūt nākošo reizi arī gājēji varētu sastāties bezgalīgā kolonā un tad vilkties cauri Rīgai? kur skatās Ušakovs un viņa komanda?

  2. tikai viņu vieta ir Biķernieku mežā vai vēl kaut kur tālāk no pilsētas. Pārējiem nav jāstāv sastrēgumā šādu izdarību dēļ.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+