Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
1. maijs, 2015
Drukāt

Velosipēdisti pulcējas uz kārtējo “Kritiskās masas” braucienu (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 1.maijā, Rīgā velosipēdisti pulcējās uz kārtējo “Kritiskās masas” braucienu.

Pasākuma mērķis ir pievērst uzmanību problēmai, ka velobraucēji joprojām netiek uzskatīti par pilntiesīgiem satiksmes dalībniekiem, un norādīt uz to, ka pieaugošais auto skaits apdraud vidi un apkārtējo cilvēku veselību.

“Mēs nebloķējam satiksmi, mēs esam satiksme!” ir paziņojuši organizatori.

Iepriekšējos gados “Kritiskās masas” dalībnieki ir nonākuši konfliktos ar policiju, kas velobraucējiem ir pārmetusi apzinātu transporta kustības kavēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ” satiksme” nav arguments, varbūt nākošo reizi arī gājēji varētu sastāties bezgalīgā kolonā un tad vilkties cauri Rīgai? kur skatās Ušakovs un viņa komanda?

  2. tikai viņu vieta ir Biķernieku mežā vai vēl kaut kur tālāk no pilsētas. Pārējiem nav jāstāv sastrēgumā šādu izdarību dēļ.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+