Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. februāris, 2014
Drukāt

Velosipēdists žvingulī mēģina piekukuļot ceļu policistu

LETALETA

Sestdien kāds velosipēdists Rīgā mēģinājis piekukuļot ceļu policistu, lai izvairītos no draudošā soda par braukšanu alkohola reibumā, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Velosipēdists apturēts sestdien ap plkst.21 Maza Krasta ielā. Aizturētā persona policijas darbiniekam devusi kukuli piecu eiro apmērā, lai netiktu noformēts protokols par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu.

Savukārt dienu iepriekš, 14. februārī, ceļu policijas darbinieki aizturējuši divus autovadītājus, kuri par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem devuši kukuļus desmit un 15 eiro apmērā.

Kopumā šogad par kukuļdošanu policijas darbiniekam aizturēti pieci autovadītāji un viens velosipēda vadītājs.

Policija atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprināta uzmanība tiks pievērsta ne tikai policistiem–kukuļņēmējiem, bet arī transporta līdzekļu vadītājiem – kukuļdevējiem. Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+