Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
8. februāris, 2016
Drukāt

Vēloties izpalīdzēt jaunietim, vīrietis nonāk neapskaužamā situācijā

ubags_cepure

Ilustratīvs attēls

Naktī uz sestdienu Rīgas Centra iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Pēterbaznīcas un Skārņu ielu krustojumu, kur aplaupīts kāds 1990. gadā dzimis vīrietis, informēja policijā.

Policisti ieradās notikuma vietā, kur uzzināja, ka 1996. gadā dzimis jaunietis palūdzis 1990. gadā dzimušajam vīrietim aizdot naudu. Piekrītot izpalīdzēt jaunietim, viņš izvilcis no kabatas maku, taču jaunietis izmantojis situāciju un izrāvis maku vīrietim no rokām. Cietušais centies atgūt maku, taču ļaundaris viņam iesit pa seju un aizbēdzis.

Policisti turpat netālu aizturēja ļaundari – 1996. gadā dzimušo jaunieti –, kurš jau iepriekš sodīts par mantiska rakstura noziegumiem, tostarp zādzībām un laupīšanām.

Cietušais atguva nolaupīto maku, savukārt pret aizturēto jaunieti tika uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Vakar jaunietim tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+