Vēlreiz pārspēt Soļigorsku neizdodas 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) spēlē pirmdien savā laukumā ar rezultātu 2:5 (1:2, 0:1, 1:2) piekāpās Soļigorskas “Šahtjor” hokejistiem.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

Vārtus Liepājas komandas labā guva no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” nosūtītais uzbrucējs Roberts Bukarts, pirmās trešdaļas devītajā minūtē panākot rezultātu 1:2. Savukārt cīņas izskaņā Artūrs Mickēvičs spēja rezultāta starpību samazināt līdz 2:5.

Uz šo maču liepājniekiem bija pievienojies ne tikai Bukarts, bet arī Gunārs Skvorcovs, tomēr jau otrdien viņi atgriezīsies Rīgā un gatavosies nākamajai “Dinamo” komandas cīņai.

BAČ kopvērtējumā “Liepājas metalurgs” ar 41 punktu 24 spēlēs saglabāja piekto vietu, bet “Šahtjor” ar 49 punktiem 27 mačos joprojām atrodas ceturtajā pozīcijā.

Kā zināms, abas komandas savā starpā Liepājā tikās arī sestdien, kad ar rezultātu 2:1 uzvaru svinēja mājinieki. Šajā cīņā Liepājas komanda pārtrauca savu četru zaudējumu sēriju.

“Liepājas metalurga” komandai šī bija jau ceturtā mājas spēle pēc kārtas. Pirms mačiem ar “Šahtjor” hokejistiem liepājnieki divreiz piekāpās Žlobinas “Metallurg” vienībai. Tagad Latvijas vienību gaida vēl četri mači pēc kārtas savu skatītāju priekšā.

Čempionāts tiek aizvadīts trīs posmos. Pirmajā visas 11 komandas savā starpā izspēlēs četrus apļus, bet otrajā vienības tiks sadalītas divās grupās. A grupā tiks iedalītas komandas, kuras pēc pirmā posma ieņems 1.-6.vietu, bet B grupā sacentīsies komandas no 7. līdz 11.vietai. Otrajā posmā komandas grupās izspēlēs vēl divus apļus.