Horoskopi un mistika
Horoskopi

Velti visus spēkus vēlamā sasniegšanai! Horoskops 22. augustam0

Dienas noskaņa

Šodien daudziem radīsies iespēja izveidot kontaktus ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Parādīsies iespēja pilnībā nodoties nodarbei, kas ir tavs aicinājums. Daudziem pieaugs darbu apmērs, parādīsies jauni pienākumi, bet tāpēc nedrīkst zaudēt pašsavaldīšanos. Vērsies pēc palīdzības pie cilvēkiem, kuri var tev palīdzēt vai ieteikt labu ideju.

Auns

Auna materiālais stāvoklis, visticamāk, būs visnotaļ stabils. Turklāt ir gaidāms, ka šodien šīs zodiaka zīmes pārstāvji saņems diezgan prāvu naudas summu. Komerciāli braucieni būs veiksmīgi un neapšaubāmi atnesīs peļņu.

Vērsis

Nav izslēgts, ka jau pašā dienas sākumā būs tik daudz darbu, ka tu sajutīsies kā vāvere ritenī. Slodze var pieaugt, parādīsies jauni pienākumi. Nav izslēgtas arī domstarpības ar kolēģiem. Dienas gaitā vairākkārtīgi ieturi īsas pauzes. Pacenties izvingrināt locekļus, veic vingrinājumus acīm. Bet pats galvenais – nezaudē pašsavaldīšanos.

Dvīņi

Šodien gaidāmas daudzas tikšanās un iepazīšanās, diezgan aktīvā sabiedriskā dzīve var ieraut kā virpulī lielāko daļu Dvīņu. Profesionālajā plānā virzies uz pirmrindnieku pozīcijām, vērsies pēc palīdzības pie cilvēkiem, kuri var tev palīdzēt vai ieteikt labu ideju.

Vēzis

Šodien daudziem Vēžiem radīsies iespēja izveidot kontaktu ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Veiksmīgi norisināsies jauna amata apmācība, radošu metožu un sistēmu apgūšana, tautas amatniecības izpēte. Tāpat šodien ir labi ieviest jaunas darba metodes, apgūt mūsdienīgas iekārtas.

Lauva

Lauvu dzīvē var notikt kvalitatīvas pārmaiņas uz labo pusi. Parādīsies iespēja pilnībā nodoties nodarbei, kas ir tavs aicinājums. Finanšu domstarpības tiks izdevīgi noregulētas. Tev nāksies pārskatīt zināmus līgumus un vienošanās, kas iepriekš noslēgtas ar vairākiem lietišķajiem partneriem vai privātpersonām.

Jaunava

Diena simbolizē atklāsmi, apziņas skaidrību. Šodien Jaunavas būs atklātas visās dzīves situācijās. Tev pirmkārt jāinteresējas par to, lai atrastu atbilstošu sfēru savu spēju pielietojumam un iegūtu uzticamus partnerus. Tava vaļsirdība tiks pienācīgi novērtēta.

Svari

Šodien gaidāmi strīdi un konflikti uz finanšu pamata. Iespējama parādu neatmaksāšana, nav izslēgtas apsūdzības, rājiens. Šodien tevi var nepelnīti apvainot vai nepievērst uzmanību, ar kuru tu rēķinājies. Ja spītīgi centīsies pierādīt savu taisnību, pasliktināsi savu stāvokli.

Skorpions

Šodien tev būs viegli vairot savu kapitālu un atrast jaunus naudas saņemšanas avotus. Nekādā gadījumā nejauc kopā draudzību un profesionālās lietas, jo vari palikt gan bez naudas, gan draugiem.

Strēlnieks

Ģimenē viss sakārtosies: sarežģītās attiecības ar vecākiem uzlabosies, mājās iestāsies klusums, un neviens cits citam netraucēs dzīvot un strādāt. Samazināsies arī strīdu skaits starp dzīvesdraugiem, viņi sāks labāk saprast viens otru. Vari plānot atvaļinājumu.

Mežāzis

Planētu stāvoklis var izprovocēt Mežāžus uz riskantu rīcību. Daudzi pakļaus sevi briesmām. Greizsirdība var aizmiglot acis. Atbrīvojies no šīs īpašības – tā liecina, ka esi nepārliecināts par sevi. Ja kaut kas attiecībās jūs neapmierina, izanalizējiet situāciju un atrodiet nevienprātības iemeslus. Tukši pārdzīvojumi nepadarīs jūs laimīgākus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dienas otrā puse būs nervoza, jo palielināsies situācijas neprognozējamība, iespējami konflikti. Esi piesardzīgs un uzmanīgs, rīkojoties ar tehniku un izmantojot elektrību.

Zivis

Šodien Zivis var izveidot perspektīvas un ilgtermiņa iepazīšanās, kā arī iegūt ilglaicīgus pasūtījumus. Velti visus spēkus tam, lai sasniegtu vēlamo.

LA.lv