Sports
Citi sporta veidi

Velverei vēl viens goda pjedestāls prestižās sacīkstēs0


Līga Velvere sekmīgi startē prestižās sacensībās Eiropā.
Līga Velvere sekmīgi startē prestižās sacensībās Eiropā.
Foto: athletics.lv

Latvijas vidējo distanču skrējēja Līga Velvere trešdien Diseldorfā izcīnīja trešo vietu prestižās starptautiskās sacensībās 800 metru skrējienā telpās.

Velvere distanci veica divās minūtēs un 2,28 sekundēs, no pagājušajā nedēļā Parīzē sasniegtā Latvijas rekorda atpaliekot 1,18 sekundes.

Uzvaru Diseldorfā svinēja Etiopijas skrējēja Habitama Alemu, kura 800 metrus veica divās minūtēs un 0,70 sekundēs, bet otrā bija Lielbritānijas skrējēja Šeleina Oskene-Klārka, kura bija nieka 0,03 sekundes ātrāka par Velveri.

Velvere pēc pusdistances bija vadībā, taču līderpozīciju viņai neizdevās noturēt.

Latvijas skrējēja trešajā vietā bija arī pagājušās nedēļas nogalē aizvadītās sacensībās Birmingemā, kas līdzīgi kā mači Diseldorfā, ir iekļauti IAAF “World Indoor Tour” kalendārā.

Latvietes pagājušajā nedēļā sasniegtais rezultāts viņai pirms šodienas sacensībām deva 11.vietu pasaulē un piekto pozīciju Eiropā.

Saistītie raksti

Tikmēr āra stadionos 29 gadus vecās sportistes personīgais rekords 800 metros ir divas minūtes un 0,75 sekundes, šādu rezultātu viņai uzrādot pērn augustā.

Vieglatlētiem telpās šosezon galvenās sacensībās notiks marta sākumā, kad Glāzgovā norisināsies Eiropas čempionāts, kurā plāno startēt desmit Latvijas sportisti.

LA.lv