Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
12. oktobris, 2015
Drukāt

Venēcijas Lielajā kanālā izkaisīti kinokritiķa Normunda Naumaņa pelni

Foto - LetaFoto - Leta

Venēcijas Lielajā kanālā izkaisīti pagājušā gada rudenī mūžībā aizgājušā kinokritiķa, žurnālista un teātra zinātnieka Normunda Naumaņa pelni.

Kā liecina Normunda Naumaņa biedrības preses sekretāra Kriša Ēlerta sociālā tīkla “Twitter” ieraksts, tā bijusi paša Naumaņa vēlēšanās.

Pēdējā Naumaņa vēlēšanās piepildīta vakar, kad saulrietā Venēcijas Lielajā kanālā izkaisīti mūžībā aizgājušā kinokritiķa pīšļi.

Jau ziņots, ka Naumanis mūžībā aizgājis 2014. gada 12. septembrī. Viņš bija latviešu teātra un kino kritiķis, teātra zinātnieks. Naumanis studēja Maskavas Valsts teātra institūtā, strādāja Latvijas Zinātņu akadēmijas Valodas un literatūras institūtā, žurnālā “Avots” un laikrakstā “Diena”. Viņš bija arī vairāku grāmatu autors.

Savukārt šā gada 20. februārī tika nodibināta teātra un kino kritiķa Normunda Naumaņa vārdā nosaukta biedrība, kas iedibinās Normunda Naumaņa vārdā nosauktu ikgadēju balvu kritikā.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (16)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+