Mobilā versija
+3.2°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Venecuēlietes laužas pēc pārtikas

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Demonstrācijā pret pārtikas preču trūkumu Karakasā venecuēlietes lūdz policistus neuzbrukt protestētājiem.

Aptuveni 500 bada māktu Venecuēlas sieviešu izdevies iekļūt Kolumbijā, par spīti tam, ka robeža ar kaimiņvalsti jau gadu kā slēgta, lai iegūtu ekonomiskās krīzes māktajā dzimtenē trūkstošos produktus un citas pirmās nepieciešamības preces.

Viena no sievietēm vietējiem medijiem pastāstījusi, ka nopirkusi rīsus, miltus, tualetes papīru un eļļu – preces, kas Venecuēlā kļuvušas par grūti atrodamu deficītu. Pārtikas preču un medikamentu trūkums Venecuēlā sasniedzis 80%, liecina privāto organizāciju aplēses, bet situācija līdzās Kolumbijas robežai, ko prezidents Nikolass Maduro 2015. gada augustā lika slēgt, ir īpaši smaga. Prezidents lēmumu toreiz pieņēma, reaģējot uz Kolumbijas paramilitārā grupējuma uzbrukumu. Pagājušajā nedēļā Kolumbijas un Venecuēlas aizsardzības ministri atsāka sarunas par drošību pierobežas apvidos un apsprieda iespēju atvērt 2200 kilometru garo robežu.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+