Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Venecuēlietes laužas pēc pārtikas

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Demonstrācijā pret pārtikas preču trūkumu Karakasā venecuēlietes lūdz policistus neuzbrukt protestētājiem.

Aptuveni 500 bada māktu Venecuēlas sieviešu izdevies iekļūt Kolumbijā, par spīti tam, ka robeža ar kaimiņvalsti jau gadu kā slēgta, lai iegūtu ekonomiskās krīzes māktajā dzimtenē trūkstošos produktus un citas pirmās nepieciešamības preces.

Viena no sievietēm vietējiem medijiem pastāstījusi, ka nopirkusi rīsus, miltus, tualetes papīru un eļļu – preces, kas Venecuēlā kļuvušas par grūti atrodamu deficītu. Pārtikas preču un medikamentu trūkums Venecuēlā sasniedzis 80%, liecina privāto organizāciju aplēses, bet situācija līdzās Kolumbijas robežai, ko prezidents Nikolass Maduro 2015. gada augustā lika slēgt, ir īpaši smaga. Prezidents lēmumu toreiz pieņēma, reaģējot uz Kolumbijas paramilitārā grupējuma uzbrukumu. Pagājušajā nedēļā Kolumbijas un Venecuēlas aizsardzības ministri atsāka sarunas par drošību pierobežas apvidos un apsprieda iespēju atvērt 2200 kilometru garo robežu.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+