×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
11. augusts, 2012
Drukāt

“Ventbunkera” neto peļņa šogad sasniegusi 1,72 miljonus latu

Foto-Inga PavlovičaFoto-Inga Pavloviča

Tranzītbiznesa uzņēmuma AS “Ventbunkers” neto peļņa pirmajā pusgadā sasniegusi 1,72 miljonus latu, kas ir par 250% jeb 1,032 miljoniem latu vairāk nekā pērn analoģiskā laika periodā, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma pārstāvis Mārcis Krastiņš.

Viņš informēja, ka šonedēļ notikusi Olafa Berķa vadītā uzņēmuma padomes sēde, kurā izskatīja jautājumu par AS “Ventbunkers” 2012.gada 1.pusgada budžeta izpildi un saimnieciskās darbības rezultātiem.

Padome izteikusi atzinību par izcilu darba sniegumu pirmajā pusgadā.

Kā ziņots, jūlijā uzņēmums pārkrāvis trīs reizes vairāk naftas produktu nekā pērn šajā pašā mēnesī, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma pārstāvis Mārcis Krastiņš.

Šī gada pirmajos septiņos mēnešos “Ventbunkers” gandrīz uz pusi palielinājis pārkrauto naftas produktu apjomu – šogad pārkrauti 1,8 miljoni tonnu naftas produktu, kas, salīdzinot ar 2011.gada to pašu periodu, ir par 45% vairāk. Mazuta pārkraušanas apjomi šogad ir palielinājušies divas reizes.

“Ventbunkera” padomes priekšsēdētājs Olafs Berķis norāda, ka jūlijā terminālis strādājis ierastā režīmā un tā pārkraušanas apjomus kāpināt vēl ir iespējams, turklāt uzsver, ka tiek strādāts pie tā, lai šī iecere īstenotos tuvākajā nākotnē. Sasniegtie rezultāti ļaušot palielināt gan uzņēmuma peļņas rādītājus, gan arī nomaksāt vairāk valstij nodokļu veidā.

Krastiņš skaidro, ka pārkraušanas apjoma kāpums “Ventbunkers” vērojams jau kopš 2012.gada sākuma, kad kontroli pār uzņēmumu atguva tā īpašnieku ieceltā menedžmenta komanda. Pirms tam, 2010. un 2011.gadā, “Ventbunkeru” kontrolēja Šveices advokāta Rudolfa Meroni nometnes pārstāvji.

AS “Ventbunkers” dibināta 1994.gadā un savu darbību veic Ventspils brīvostas teritorijā. Galvenokārt tiek nodrošināta naftas produktu pieņemšana no dzelzceļa vagonu cisternām. “Ventbunkera” kopējā pārkraušanas jauda ir septiņi miljoni tonnu gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+