×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
5. februāris, 2018
Drukāt

Ventspilī aizbēguši divi pusaudži (3)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 4. februārī plkst. 17.55 no Ventspils krīžu centra “Paspārne” izgājuši 2003. gadā dzimušie Dāvids Paučs un Dmitrijs Kovaļovs, un līdz šim brīdim nav zināma viņu atrašanās vieta.

Dāvids Paučs bija ģērbies kamuflāžas biksēs, mugurā melnas krāsas virsjaka un kājās sporta botes. Dmitrijs Kovaļovs bija ģērbies pelēkas krāsas biksēs, tumši pelēkā džemperī un botēs. Jaunietim nav bijusi virsjaka. Abiem jauniešiem ir nosliece un klaiņošanu, taču līdz šim Valsts policijai ir veiksmīgi izdevies viņus atrast.

VP lūdz visus, kas redzējuši pazudušos jauniešus vai zina kaut ko par viņu iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņot Valsts policijai pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tie abi tipiņi ir jau nolemti-sasniegs pilngadību un iesēdīsies par laupīšanām, zādzībām utt.

  2. =Abiem jauniešiem ir nosliece un klaiņošanu= tas tiesībsargam – tā ari ir viena no psihiski garīgās nelīdzsvarotības izpausmēm – var mēģināt ārstēt.
    P.sk. dabā šada klaiņošana tiek sodīta ar nāvi – pērtikīšu mamma brīdina mazos – neklaiņo – ja tie neklausa un jau tālāk no mammas un kāda koka un lauvai pusdienu ēdienkartē divi pērtiķēni…

Draugiem Facebook Twitter Google+