×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. augusts, 2016
Drukāt

Ventspilī atklāj miljonu vērto strūklaku un grezni uguņo (1)

Publicitātes foto. Autors - Juris PresņikovsPublicitātes foto. Autors - Juris Presņikovs

Ventspils Pilsētas svētku pasākumus apmeklējis rekordliels skaits – vairāk nekā 130 000 cilvēku, informē Ventspils domes Mārketinga nodaļa. Tostarp atklāja strūklaja “Valzivs”, kuras izmaksas ir 1,3 miljoni eiro, un notika krāšņa uguņošana krastmalā par 25 tūkstošiem.

No 5. līdz 7. augustam Ventspils atzīmēja 726. dzimšanas dienu. Svētku organizētāji lēš, ka šajās dienās pasākumus un dažādas aktivitātes apmeklējuši vairāk nekā 130 000 cilvēku.

5.augusta vakarā Lielajā laukumā tika atklāta unikāla vācu arhitekta Deivida Kuka projektēta strūklaka “Fregate”Valzivs”. Neraugoties uz lietus pilnajiem laika apstākļiem, svinīgo atklāšanas pasākumu klātienē vēroja tūkstoši.

Svētku gājienā piedalījās 115 dažādas iestādes, uzņēmumi, biedrības, draugu un domubiedru kopas, kopskaitā – ap 3000 dalībnieku.

6. augustā viskuplākais skaits ļaužu pulcējās centrālajā norises vietā – Ostas ielas promenādē.

Starptautiskā ziedu paklāju festivālā uzvarēja komanda “Branci+Botanical works” no Japānas.

Vakara programmā uzstājās Intars Busulis un Abonementa orķestris un Liepājas Simfoniskais orķestris. Noslēdzot muzikālo daļu, uzrunu teica Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Savā nākotnes novēlējumā Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem A. Lembergs īpaši uzrunāja ģimenes un visjaunākās paaudzes pārstāvjus, pieminot arī savu nesen dzimušo dēliņu Artūru.

Reņķa dārzā nakts dejas spēlēja grupas “Lādezers”, “Musiqq”, kā arī “Rassell& Sabīne Berezina& Edvards Grieze”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šķībie masti, kas rēgojas no ūdens, simbolizē grimstošo pilsētu. Kuģa komandas sastāvs sarucis līdz minimumam, vienīgi kuģa īpašnieks, kapteinis un stūrmanis vienā personā vēl izmisīgi cenšas noturēties uz komandtiltiņa.
    Bet pienāks brīdis, kad arī to aizskalos pamatīgs vilnis…

Draugiem Facebook Twitter Google+