Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
22. septembris, 2016
Drukāt

Ventspilī atklāts pirmais ostas veikals Latvijā

Ventspils Ostas ielas promenāde.Ventspils Ostas ielas promenāde.

Foto - LETA

Ventspilī atvērts pirmais “Stena Line” ostas veikals, ar kuru plānots palielināt skandināvu interesi par Latviju kā ceļojuma galamērķi, informē “Stena Line” sabiedrisko attiecību konsultante Aiga Bernsone.

Pēc viņas norādītā, veikalā preces tiek iesaiņotas tā, lai tās varētu ērti ielikt automašīnā un droši pārvadāt. Iespēja preces atbilstoši iesaiņot ļauj apvienot iepirkšanos un ceļošanu.

“Esam pārliecināti, ka ar Ventspils ostas veikalu, kurā ir trīsreiz zemākas cenas nekā Zviedrijā, piesaistīsim ievērojami vairāk ceļotāju, jo pašlaik šis maršruts pamatā tiek izmantots kravu pārvadājumiem,” stāsta Tonijs Mišelsens (Tony Michealsen), “Stena Line” maršrutu menedžeris.

Uzņēmums plāno veidot īpašus piedāvājumus zviedru ceļotājiem ne tikai Latvijas rietumdaļas iepazīšanai, bet arī galvaspilsētas Rīgas apmeklēšanai.

“Stena Line” ir zviedru kompānija, kas bāzēta Gēteborgā. Kuģi apkalpo 22 maršrutus, kas savieno 10 valstis. Uzņēmumā ir vairāk nekā 5500 darbinieku un 34 kuģi. Gada apgrozījums pārsniedz 12 miljardus zviedru kronu; tiek transportēti 7 miljoni pasažieru, 1,5 miljoni mašīnu un 2 miljoni kravas vienību.

“Stena Line” ir daļa no “Stena Sphere”, kas pieder uzņēmumu grupai “Olsson”.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+