Mobilā versija
+3.1°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
22. septembris, 2016
Drukāt

Ventspilī atklāts pirmais ostas veikals Latvijā

Ventspils Ostas ielas promenāde.Ventspils Ostas ielas promenāde.

Foto - LETA

Ventspilī atvērts pirmais “Stena Line” ostas veikals, ar kuru plānots palielināt skandināvu interesi par Latviju kā ceļojuma galamērķi, informē “Stena Line” sabiedrisko attiecību konsultante Aiga Bernsone.

Pēc viņas norādītā, veikalā preces tiek iesaiņotas tā, lai tās varētu ērti ielikt automašīnā un droši pārvadāt. Iespēja preces atbilstoši iesaiņot ļauj apvienot iepirkšanos un ceļošanu.

“Esam pārliecināti, ka ar Ventspils ostas veikalu, kurā ir trīsreiz zemākas cenas nekā Zviedrijā, piesaistīsim ievērojami vairāk ceļotāju, jo pašlaik šis maršruts pamatā tiek izmantots kravu pārvadājumiem,” stāsta Tonijs Mišelsens (Tony Michealsen), “Stena Line” maršrutu menedžeris.

Uzņēmums plāno veidot īpašus piedāvājumus zviedru ceļotājiem ne tikai Latvijas rietumdaļas iepazīšanai, bet arī galvaspilsētas Rīgas apmeklēšanai.

“Stena Line” ir zviedru kompānija, kas bāzēta Gēteborgā. Kuģi apkalpo 22 maršrutus, kas savieno 10 valstis. Uzņēmumā ir vairāk nekā 5500 darbinieku un 34 kuģi. Gada apgrozījums pārsniedz 12 miljardus zviedru kronu; tiek transportēti 7 miljoni pasažieru, 1,5 miljoni mašīnu un 2 miljoni kravas vienību.

“Stena Line” ir daļa no “Stena Sphere”, kas pieder uzņēmumu grupai “Olsson”.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+