Sports
Futbols

Ventspilī atrod jau desmito treneri: šoreiz no Melnkalnes 16

“Mēs iesoļojam jaunā aizraujošā periodā, dzeltenzilo ambīcijas nekur nevar izzust, un iekarot jaunas virsotnes dosies jaunais treneru štābs,” ar šādu uzsaukumu FK “Ventspils” paziņojuši par 49 gadus vecā Melnkalnes speciālista Dejana Vukičeviča apstiprināšanu galvenā trenera amatā.

Viņš kļuvis par desmito galveno treneri FK “Ventspils” vēsturē. Tikai dienu pirms Vukičeviča apstiprināšanas amatā tika paziņots, ka FK “Ventspils” neturpinās sadarbību ar iepriekšējo galveno treneri Polu Ašvortu.

Vukičevičs kā treneris treneris “Zeta” un “Mogren” klubiem uzvarējis Melnkalnes čempionātā, tāpat izcīnījis šīs valsts kausu un ticis atzīts par valsts labāko treneri. Bez “Zeta” un “Mogren”, jaunais galvenais FK “Ventspils” treneris strādājis “Borac”, “Vojvodina”, Moldovas “Dacia”, “Mladost” (Podgorica).
Kā spēlētājs Vukičevičs savulaik izsities līdz Spānijas čempionātam, kur pārstāvējis “Sevilla” un “Recreativo” komandas.

Saistītie raksti

Dejanam Vukičevičam ir arī bagāta spēlētāja pieredze. Esot futbolistam, spēlējis pussarga pozīcijā, viņš divreiz kļuvis par Dienvidslāvijas čempionu “Partizan” sastāvā. Dejans Vukičevičs brīnišķīgi zin, kas ir leģionāra maize paša augstākā līmeņa čempionātā: Spānijā viņš aizstāvējis slavenās “Sevilla” un “Recreativo” krāsas.

“Esmu priecīgs, ka manā trenera liktenī atgadījies tāds ievērojams notikums. Nedaudz laika pavadīju Ventspilī, bet jau varu teikt, ka man šeit ļoti iepatikās. FK “Ventspils” ir klubs ar bagātām tradīcijām, klubs, kurš daudz uzvarējis, kurš pavisam nesen bija Latvijas čempions un vienmēr cīnās par pirmo vietu. Man tas ir principiāli, tādēļ, ka es pēc rakstura esmu uzvarētājs un vienmēr gribu uzvarēt. Protams, futbolā tas ne vienmēr izdodas, bet jebkurā gadījumā tikai tāds izaicinājums – būt pirmajam – man ir interesants. Es mīlu uzbrūkošu futbolu, mīlu uzvarēt – kurš to nemīl?! Viegli, protams, nekas nebūs, bet ja ticēt panākumiem, tad var sasniegt jebkuru uzstādīto mērķi,” kluba mājas lapā citēts jaunais komandas treneris.

LA.lv