×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Ventspilī atrod lielu daudzumu narkotiku; aiztur tēvu un dēlu (2)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Šonedēļ panākumiem vainagojies ilgstošs izmeklēšanas darbs saistībā ar nelegālu narkotisko vielu apriti – Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā darbinieki tikuši uz pēdām divām personām, kas nodarbojušās ar narkotisko vielu izplatīšanu un glabāšanu.

Veiksmīgas operācijas rezultātā aizturēti divi vīrieši – tēvs un dēls. Aizdomās turētā statuss piemērots 1960. gadā dzimušajam vīrietim. Savukārt viņa 1986. gadā dzimušais dēls jau iepriekš ir sēdies uz apsūdzēto sola saistībā ar līdzīgu noziedzīgu nodarījumu pastrādāšanu.

Sankcionētas kratīšanas laikā kādā no personu dzīvesvietām atrasts 41 iepakojums ar baltu pulverveida vielu, kas, iespējams, satur heroīnu. Tāpat uzieti deviņi iepakojumi ar zaļganbrūnas krāsas augu maisījumu, kura sastāvā, iespējams, ir marihuāna.

Uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana, izņemtajām vielām ir nozīmēta ekspertīze.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beidzot Lembergs ir ķēries pats pie lietas. Tas tik ilgi sūkstījās, ka valsts laiž garām lielisku iespēju saņemt ko taustāmu par mūsu karavīru piedalīšanos Afganistānas akcijā, kaut vai heroīna veidā (citēju pēs atmiņas). Neizturēja šo kliedzošo nolaidību no valsts puses un organizēja darbu Ventspilī.

  2. Hūte iekrita??????????

Draugiem Facebook Twitter Google+