×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. jūnijs, 2012
Drukāt

Ventspilī ceļa malā atrod mirušu zīdaini

Foto - LETAFoto - LETA

Ventspilī ceļa malā otrdien atrasts miris zīdainis, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa priekšnieks Ģirts Kokins.

Jaundzimušā zēna līķis atrasts 50 metrus no pilsētas administratīvās robežas vecā Užavas ceļa malā, netālu no slēpošanas kalna “Lemberga hūte”. Turpat līdzās vijas veloceliņš, zēna mirstīgās atliekas atradis kāds velosipēdists. Dienu iepriekš šis velosipēdists mirušo zīdaini ceļa malā neesot redzējis. Ņemot vērā, ka zēna ķermenis jau bijis sadalīšanās stadijā, policija pieļauj varbūtību, ka zēna līķi no meža ceļa malā varētu būt izvilkuši meža zvēri.

Policija veiks ekspertīzi, lai noskaidrotu precīzus zīdaiņa nāves apstākļus un cēloņus, jo pēc zīdaiņa mirstīgo atlieku apskates uzreiz nav iespējams noteikt, vai zēns varētu būt piedzimis nedzīvs un vai nav saskatāmas vardarbīgas nāves pazīmes.

Policija sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 13.nodaļas “Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību”. Pašlaik vēl nav izdevies noskaidrot iespējamos bērna vecākus. Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību un aicina iedzīvotājus ziņot par aizdomīgiem gadījumiem, kad sieviete pēc grūtniecības perioda nav redzēta kopā ar jaundzimušu bērnu.

Pagājušā gada septembrī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī tika atklāta glābējsilīte, kur māte var anonīmi atstāt savu jaundzimušo, ja nolēmusi no bērna atteikties. Pašlaik Latvijā ir piecas šādas vietas – arī Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un Rēzeknē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+