Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. septembris, 2016
Drukāt

Ventspilī iekrīt akā, Cēsīs iesprūst pagraba loga režģī

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka lābēji vakardien devās palīgā vairākiem nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem.

Plkst. 16.32 tika saņemts izsaukums uz Balvu novada Kubulu pagastu, kur mežā bija apmaldījies cilvēks – izmantojot skaņas signālu un uzturot telefonsarunu, glābēji cilvēku atrada un izveda laukā no meža.

Īsi pēc plkst. 22.05 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Rīgas ielu Cēsis, kur kādam vīrietim bija iesprūdusi kāja mājas pagraba loga režģī – izmantojot hidrauliskos instrumentus, glābēji vīrieša kāju atbrīvoja.

Savukārt īsi pirms pusnakts ugunsdzēsēji glābēji Ventspilī no 3 metrus dziļas akas izcēla tajā iekritušu apmēram 60 gadus vecu sievieti un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+