Mobilā versija
+23.8°C
Anna, Annija, Ance
Trešdiena, 26. jūlijs, 2017
17. septembris, 2014
Drukāt

Ventspilī liela interese par izstādi “Naudas dizains. PIN kods”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Multimediālo izstādi “Naudas dizains. PIN kods” Ventspilī kopš tās atklāšanas 2. jūlijā apmeklējuši vairāk nekā 17 tūkstoši cilvēku, portālam LA.lv pavēstīja Latvijas Bankas sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Silakalns.

Izstāde Ventspils muzejā apskatāma vēl divas nedēļas – līdz 30. septembrim.

Līdz 30. septembrim Livonijas ordeņa pils izstāžu zālē ir apskatāma arī naudas dizaina autoru grupas Olgas Šilovas (tēlniecība), Andra Vārpas (tēlniecība), Guntara Sietiņa (grafika) un Daiņa Pundura (keramika) oriģināldarbu izstāde “Uz visu banku!”, kas saturiski papildina izstādi par Latvijas naudas vēsturi.

Abu izstāžu noslēguma dienā – 30. septembrī plkst.15.00 – notiks radošs pasākums ar ventspilnieces, tēlnieces O. Šilovas līdzdalību. Naudas izstādē ikviens var ieskatīties acīs sudraba pieclatnieka Mildai. Skulptūras autore ir O.Šilova, kura stāstīs gan par šo, gan citiem saviem oriģinālās plastikas darbiem.

Savukārt novembrī izstāde “Naudas dizains. PIN kods” būs apskatāma Rēzeknes kultūras centrā “GORS”.

Pievienot komentāru

Dons: "Mans burziņu laiks ir beidzies"Latvijā populārākais dziedātājs Dons jeb Artūrs Šingirejs koncertē gana reti, lai ikviens viņa uznāciens kļūtu par notikumu. Šonedēļ viņš kāps uz Liepājas lielfestivāla "Summer Sound" galvenās skatuves, solot arī septembrī gaidāmā albuma dziesmas pirmatskaņojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+