bkventspils.lv

Ventspilī māca kazahus, Rakverē skolo jēkabpiliešus 0

Baltijas basketbola līgas sezonu Latvijas komandas sākušas mainīgām sekmēm. BK “Ventspils” savā laukumā ar 71:47 sagrāva Atirau “Barsy” komandu; BK “Jēkabpils” no Rakveres ved mājās 73:74 zaudējumu.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Baltijas līgas čempioni BK “Ventspils” sezonas pirmajā spēlē tālajiem viesiem no Kazahstānas, kas mūspusē spēlēja jau pērn, laukumā parādīja labu aizsardzību un teicamu komandas spēli. Zolītē šādu pretinieku sagraušanu droši vien sauktu par atstāšanu jaņos, kura būtu vēl iespaidīgāka, ja ne ventiņu pieļautās 18 kļūdas. Tik un tā kārtīga skola kazahu basketbolam, lai gan komandas pamatsastāvu veido pavisam citās ārēs basketbola pamatus apguvuši vīri. Pa diviem amerikāņiem un lietuviešiem, kā arī pretinieku rezultatīvākais spēlētājs (deviņi punkti) latvietis Reinis Strupovičs. Ventspilī ar individuālu statistkas krāšanu neviens neaizrāvās, taču atkal jāizceļ Ronalds Zaķis – viņam jau trešajā spēlē rezultatīvākā spēlētāja gods. Teicams sezonas sākums!

BK “Jēkabpils” Baltijas līgu sāk debitantu statusā, taču par tādiem nevar uzskatīt lielāko daļu spēlētāju. Izbraukumā Rakverē pret divu latviešu Māra Ļaksas un Jura Umbraško pārstāvēto “Tarvas” jēkabpilieši pirmajā puslaikā bija aizmirsuši par aizsardzību (46:47), otrajā pēc solīda pārsvara iekrāšanas (64:54) aizmirsa par uzbrukumu. Pagalam neveiksmīgi nospēlētā pēdējā ceturtdaļa un piedevām arī cīņas galotne pārvērtās 73:74 zaudējumā.

Trešdien Mārupē “Barons kvartāls” uzņems Tartu “Rock”.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA

A grupa

“Tarvas” – BK “Jēkabpils” 74:73 (24:24, 47:46, 58:64). Gusts, Kērless pa 17, Mikalausks 13 – Bārnijs 16, Randers 14, Pozņaks 11+11AB.

B grupa

BK “Ventspils” – Atirau “Barsy” 71:47 (22:17, 45:28, 60:38). Zaķis 11, Valters, Vairogs pa 11 – Strupovičs 9, Zeļonis 8.

“Parnu” – “Šiauliai” 56:87 (23:45).