Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
14. oktobris, 2015
Drukāt

Ventspilī meklē bez vēsts pazudušu piecpadsmitgadīgu meiteni

Foto - VPFoto - VP

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis uzsācis 2000. gadā dzimušās Zandas Brūveres meklēšanu, informē Valsts policijā.

Meitene 14.oktobrī ap plkst. 06.30 devusies prom no savas dzīvesvietas Ventspilī, Pētera ielā pagaidām nezināmā virzienā. Jauniete jau agrāk atradusies bezvēsts prombūtnē, tāpēc par faktu policijai paziņots nekavējoties, un uzsākta atrašanās vietas noskaidrošana.

Meitenes pazīmes: augums ap 162 cm, normālas miesas būves, tumši mati pāri pleciem sarkanbrūnā krāsā, ģērbusies melnas krāsas virsjakā, zilas krāsas džinsu biksēs, melnas krāsas sporta apavos līdz potīte, ar mugursomu melnā ar sarkanu krāsās.

Ja iedzīvotāju rīcībā ir jebkāda informācija, kas palīdzētu noskaidrot viņas iespējamo atrašanās vietu, vai, ja viņa ir kur pamanīta, lūdzam informēt policiju, zvanot pa tālruni 63604700, 63604702, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Pievienot komentāru

Policistus bruņos ar jaunām vara svilpēm (1)Policisti drīzumā tiks pie jaunām svilpēm, kā arī saņems jaunus satiksmes regulētāja zižļus. Kā liecina izsludinātais iepirkums, Valsts policija par to ir gatava maksāt līdz 11 983 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+