Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. februāris, 2014
Drukāt

Ventspilī no degošas ēkas izglābts piecgadīgs bērns

Foto-LETAFoto-LETA

Āgenskalnā, Baložu ielā, deg divstāvu neapdzīvota koka ēka.

Aizvadītajā diennaktī Ventspilī no degošas ēkas ir izglābts piecus gadus vecs bērns un suns, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ventspilī, Tārgales ielā, bija izcēlies ugunsgrēks pusotrstāvīgā dzīvojamajā ēkā, kurā 16 kvadrātmetru platībā dega siena, grīda un sadzīves priekšmeti.

No degošās ēkas ugunsdzēsēji izglābuši piecus gadus vecu bērnu un suni. Zēns bija saindējies ar tvana gāzi un bez samaņas. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir bērna rotaļāšanās ar uguni, informēja VUGD.

Tāpat aizvadītajā diennaktī Rīgā, Kojusalas ielā, noticis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks – degušas autoservisa telpas 80 kvadrātmetru platībā.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 37 izsaukumus, no tiem 19 izsaukumi bijuši uz ugunsgrēkiem, bet četros gadījumos veikti glābšanas darbi. Četri no saņemtajiem izsaukumiem bija maldinoši.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+