Mobilā versija
+10.3°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Ventspilī rādīs latviešu dizainu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 3. līdz 12. maijam teātra namā “Jūras vārti” notiks latviešu modes un mājas lietu dizaina izstāde “Latvijas dizains Latvijai”, vēsta SIA “Kurzemes filharmonija”.

“Latvijas dizains Latvijai” ekspozīcijā būs redzamas fotogrāfijas ar sabiedrībā zināmām sievietēm, kuras tērpjas Latvijas modes dizaina tērpos. Izstādē būs redzama mākslas galerijas “Putti” īpašniece Agita Putāne, Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa, pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, raidījumu vadītāja Adriana Roze, aktrise Dārta Daneviča, gleznotāja Vija Zariņa un citas. Attēlus papildinās katras sievietes personisks stāsts par Latvijas modi un kādu ar to saistītu notikumu.

Otra ekspozīcijas daļa veltīta Latvijas dizaina zīmoliem, izceļot mājas lietas un aksesuārus. Izstādīti tādi zimoli kā “FeltStyle”, “Latvian Lights”, “Munio Candela”, “Purpurs”, “3 wind knots”, “Piebalgas porcelāns”, “An & Angel”, “Buduart”.

“Ar šo izstādi vēlamies parādīt, cik dažāds ir latviešu dizains un cik personiski notikumi un stāsti var ar to saistīties. Mode ir ne tikai apģērbs, tā ir arī attieksme un piedzīvojums. Domāju, ka vietējo dizaineru izstrādājumu lietošana ikdienā ļauj ikvienam nostiprināt saikni ar latvisko identitāti, nepazaudējot iespēju būt mūsdienīgam un modernam,” stāsta Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa, “Riga Fashion Mood” un izstādes “Latvijas dizains Latvijai” organizatore.

Pievienot komentāru

Andris Keišs: Kļūstu nervozs, ja darba ir maz27. martā Teātra muzejā norisināsies Teātra dienas balvu pasniegšanas ceremonija, ko jau daudzus gadus rīko Latvijas Teātra darbinieku savienība sadarbībā ar Eduarda Smiļģa Teātra muzeju. Šajā dienā balvu saņems arī Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+