Latvijā
Kriminālziņas

Ventspilī saistībā ar narkotikām aizturēts viens vīrietis un sieviete0

Foto – Valsts Policija, arhīva foto

Šā gada jūlijā Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu nelikumīgu apriti Ventspilī aizturēja divas personas – 1984. gadā dzimušu vīrieti un 1985.gadā dzimušu sievieti. Abas aizturētās personas ir ventspilnieki, portālu “LA.lv” informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

No nelikumīgās aprites tika izņemti aptuveni 10 grami vielas, kas satur karfentanilu un aptuveni 12 grami vielas, kas satur metamfetamīnu, kā arī buprenorfīnu saturošas tabletes. Minētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīga nozieguma izdarīšanu un tiesa viņam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, savukārt sievietei ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Saistītie raksti

Informācija par šīm personām tika iegūta operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija saņemt informāciju par kādas personas pretlikumīgajām darbībām no iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem. Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē).

Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

LA.lv