Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
29. novembris, 2013
Drukāt

Ventspilī sāks kriminālvajāšanu par cilvēka piekaušanu līdz nāvei

Foto: LETAFoto: LETA

Ventspils prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodota lieta par cilvēka piekaušanu līdz nāvei, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Viņa klāsta, ka laikā no šā gada 15. līdz 16. augustam Ventspilī, meža masīvā aiz kāda veikala tīši miesas bojājumi nodarīti kādam 1965.gadā dzimušam vīrietim, kurš no gūtajām traumām vēlāk miris. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess par tīša, smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka 15.augustā vakarā uz minēto meža masīvu Ventspilī lietot alkoholu devās pieci vīrieši. Daži no viņiem pēc laika aizgājuši uz mājām, bet divi palikuši – 1988.un 1989.gadā dzimuši vīrieši.

Netālu atradies iepriekš minētais 1965. gadā dzimušais vīrietis, kurš ar šiem vīriešiem nebija pazīstams. Pēc kāda laika abi devās pie gados vecākā vīra, sāka viņu sist un spārdīt ar kājām. Pēc tam aizgāja un atstāja piekauto vīrieti vienu guļot mežā.

Agrā rīta stundā cietušais aizgājis mājās un sūdzējies par stiprām sāpēm. Viņa māte izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, un vīrietis nogādāts slimnīcā, kur no gūtajām traumām dienu vēlāk mira.

Abiem vīriešiem, kuri nodarīja miesas bojājumus, piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (43)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+