Latvijā
Kriminālziņas

Ventspilī trīs vīrieši nosit pudeles brāli; aizdomās turamie apcietināti 16

Ilustratīvs foto, VP

Uz aizdomu pamata par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā ir iestājusies cietušā nāve, 12. septembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī, kādā dzīvoklī aizturēja trīs vīriešus.

Kā informē Valsts policijā, 12.septembrī Ventspilī, plkst. 08:21 Tārgales ielā, kādā dzīvoklī atrasts 1976. gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Par notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess, kura laikā, veicot procesuālas un operatīvas neatliekamās darbības, tās pašas dienas vakarā, citā dzīvoklī Ventspilī aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu tika aizturētas trīs personas – 1995., 1993. un 1983. gadā dzimuši vīrieši. Vecākais no viņiem bijis jau agrāk tiesāts.

Kriminālprocesa ietvaros policija skaidro visus notikušā apstākļus un motīvus. Jau zināms, ka visas iesaistītās personas atradušās alkoholisku dzērienu ietekmē. Iespējams, kopīgas alkohola lietošanas laikā ir izcēlies konflikts, kura laikā cietušais vīrietis guvis smagas galvas traumas, kā rezultātā iestājusies nāve.

Policija lūgs tiesu piemērot aizturētajām personām drošības līdzekli – apcietinājumu.

LA.lv