×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. maijs, 2012
Drukāt

Ventspilī Vētras laiks beidzies (1)

vetra3

Valsts vicečempioni BK “Ventspils” neturpinās sadarbību ar līdzšinējo galveno treneri Gundaru Vētru un viņa amata pārņēmēju plāno nolūkot Latvijas basketbola speciālistu vidū.

BK “Ventspils” vadība nedēļas nogalē sapulcē nolēma neizmantot iespēju pagarināt līgumu ar Vētru, pirmdien pastāstīja kluba valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics. “Tagad viņš [Vētra] ir brīvs kā putns debesīs, un mēs arī,” sacīja Pleinics.

Lēmumu nepaturēt amatā Vētru Pleinics atturējās iztirzāt, paskaidrojot, ka nesaskata lietderību komentēt iemeslus. Pirms gada BK “Ventspils” Vētru nolīga uz vienu sezonu ar iespēju vienošanos pagarināt.

Par sadarbību ar jaunu galveno treneri BK “Ventspils” grib vienoties jau tuvākajā laikā, lai procesu lieki nevilktu garumā. Kluba vadība jau ir apzinājusi amata pretendentus, kuru vārdus un skaitu Pleinics nevēlējās atklāt.

“Viens no nosacījumiem, ka tas būs Latvijas treneris,” Vētras amata pētceču loku raksturoja Pleinics, piebilstot, ka sadarbība ar ārzemju speciālistiem nav plānota.

BK “Ventspils” Latvijas čempionu godā iepriekš bija astoņas reizes, tostarp septiņas sezonas pēc kārtas no 2000. līdz 2006.gadam. Savukārt pēdējās divās sezonās komanda ieņēma 2.vietu, finālā piekāpjoties “VEF Rīgai”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+