×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
28. oktobris, 2015
Drukāt

Ventspilī zīdainis nonāk reanimācijā pēc kritiena no gultiņas; uzsākts kriminālprocess

Foto: LETAFoto: LETA

Ventspils slimnīcas reanimācijas nodaļā 27. oktobrī bezsamaņas stāvoklī nogādāts zīdainis ar redzamiem miesas bojājumiem, kurš pēc sākotnējās informācijas esot izkritis no bērnu gultiņas.

Par notikušo slimnīca informēja policiju, kas, ņemot vērā bērna stāvokli, nolēma uzsākt kriminālprocesu, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus.

Gadu un trīs mēnešus vecais puisēns bija atstāts pie mātes radinieka, kurš arī izsaucis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Tagad cietušais ir pārvests uz slimnīcu Rīgā.

Par notikušo ir informēta arī Bāriņtiesa un Sociālais dienests.

Ventspils bāriņtiesas priekšsēdētāja Zaiga Rudņicka aģentūrai BNS pastāstīja, ka bērnu māte jau iepriekš nonākusi bāriņtiesas redzeslokā un pirms pieciem gadiem viņai atņemti trīs bērni. Vienlaikus Rudņicka aģentūrai BNS skaidroja, ka bērni viņai tika atņemti nevis vardarbības vai alkohola lietošanas dēļ, bet sociālo apstākļu un nolaidības dēļ.

Runājot par notikušo ar zīdaini, Rudņicka skaidroja, ka māte jau ir apciemojusi bērnu slimnīcā un vaino sevi notikušajā.

Bērna māte strādājot, tāpēc bija nepieciešams cilvēks, kurš bērnu pieskatītu, par pieskatītāju tika izvēlēts radinieks. Apsekojot bērnu, secināts, ka bērnam ir smagas traumas, tās, visticamāk, gūtas vardarbīgā ceļā un pie tā, iespējams, vainojams radinieks, kurš bērnu pieskatījis.

Rudņicka gan akcentēja, ka patiesā vainīgā noskaidrošana ir policijas kompetencē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+