×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Ventspilnieces mācīsies darināt koka rotājumus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas Savienības Sociālā fonda atbalstu izveido sienas rotājumu no koka darbnīcu Ventspilī.

Pateicoties NVA un ESF projekta “Jauniešu garantijas” pasākumam “Atbalsts pašnodarbinātības vai uzņēmējdarbības uzsākšanai” jauniete Dace Nikmane īsteno ideju par darbnīcu, kurā top dekoratīvi sienas rotājumi ar rustikas garšu, un atzīmē sava interneta veikala www.photo-woodoo.lv atvēršanas svētkus.

“Uzdrukāt fotogrāfiju uz koka, radies no tīras ziņkārības pirms 8 mēnešiem, bija pirmais izaicinājums,” stāsta Dace, “kad tas tika paveikts, tad slūžas tika pārrautas, un ideju plūdi par dažādiem rotājumiem ar fotogrāfiju uz koka vairs nemitējās.” Kopš tās dienas piedāvājums ir ticis papildināts ar dažādiem rustikas stila rotājumiem ar tekstu un grafiskiem attēliem un tādiem praktiskiem interjera priekšmetiem kā atslēgu un drēbju pakaramie.

Arī pats nosaukums PHOTO WOODoo ir daudzslāņains. Tas ne tikai norāda uz rotājumu abiem pamatelementiem, fotogrāfiju un koku, bet rosina domāt par vudū jeb transcendentālo pasauli, kurā, tāpat kā radošajā procesā, iespējām robežas nepastāv.

Īpaša pieeja katram klientam.

Koncepcijas kodolā ir ideja par personisku pieeju katram klientam, jo lielākā daļa rotājumu ir personalizēti, izmantojot fotogrāfijas un individuāli izvēlētu tekstu. Klientam tiek sniegta iespēja izvēlēties arī krāsas, kādās koks tiek tonēts. Dace stāsta, ka sabiedrība arvien vairāk izvēlas manuālā procesā tapušus produktus, jo tie ir dvēseliskāki un izceļas ar oriģinalitāti. “Uzskatu, ka šāda tendence pastāv, jo rokdarbnieki un dažādu amatu meistari iegulda pašu vērtīgāko, kas mums tik ļoti bieži pietrūkst šodienas steidzīgajā pasaulē – savu laiku un nedalītu uzmanību.”

Ir jādomā par produkta pievienoto vērtību.

“Vēlos, lai manu rotājumu iegāde būtu kā svētki,” uzsver Dace, “katrs no tiem tiek iesaiņots dekoratīvā papīrā, un, atkarībā no pasūtījuma apjoma, Latvijas robežās tiek piegādāts bez maksas uz klientam tuvāko OMNIVA pakomātu vai Latvijas Pasta nodaļu vienas nedēļas laikā.” Turklāt visi rotājumi ir cilvēkam un videi draudzīgi, jo koka apstrādes procesā Dace izmanto tikai uz ūdens dispersijas bāzes Latvijā ražotus līdzekļus, kas satur minimālu gaistošo organisko savienojumu daudzumu.

Izjūt lielu atbildību par savu darbu.

Runājot par saviem rotājumiem, Dacei patīk lietot tādus epitetus kā romantiski, mīļi un sirsnīgi. Tas nozīmē, ka tiem ir jābūt arī perfekti nostrādātiem, nedrīkst būt nekādu krāsu notecējumu vai defektu fotogrāfijās. Lielākoties šos rotājumus izvēlas kā dāvanas saviem mīļajiem cilvēkiem, un nekas nedrīkst aptumšot dāvināšanas vai dāvanas saņemšanas prieku. “Doma, ka uz manu rotājumu šis cilvēks raudzīsies katru mīļu dienu, uzliek lielu atbildības sajūtu,” noteic Dace.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kredīts uzņēmumiem uz ļoti izdevīgiem noteikumiem, piesakies jau tūlīt un piesaisti naudu! Vairāk info: cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/

Draugiem Facebook Twitter Google+