×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. februāris, 2014
Drukāt

Ventspilnieces skats uz savu pilsētu fotoobjektīvā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 11. februārī Ventspils teātra namā “Jūras vārti” tiks atklāta ventspilnieces Jekaterinas Karpovas foto izstāde “Lielās pilsētas mazā dzīve”, liecina informācija teātra nama mājas lapā.

“Lielās pilsētas mazā dzīve” ir autorprojektu “Mana pilsēta” (2010) un “Pilsētas stāsti” (2012) turpinājums. Abi līdzšinējie fotoprojekti veltīti Ventspilij un ventspilniekiem un atspoguļo pilsētas pagātni caur cilvēku personīgajiem stāstiem.

“Lielās pilsētas mazā dzīve” ir veltījums šodienai, mēģinājums ieskatīties Ventspils ikdienas dzīvē, klusā, mierīgā, neievērojamā, neizskaistinātā – dzīvē, ko ikdienas steigā mēs nepamanām, vai arī negribam pamanīt. Fotoizstāde ir savdabīgs filozofiskais pētījums par to, kā ikdienā izskatās pilsēta ar rītdienu, personīgā mākslinieciskā skatījuma atspoguļojums, mēģinājums pierādīt, ka Ventspils ir ne tikai skaista bilde un dekorācijas, bet arī ar savu īpašo dvēseli apveltīta vide.

Jekaterina (Tīna) Karpova dzimusi 1985. gada 11. februārī Ventspilī. Ieguvusi profesionālā bakalaura grādu specialitātē Ainavu arhitektūra un maģistra grādu mākslā Liepājas Universitātē, izstrādājot pētījumu ar fotomākslas palīdzību. Ar fotomākslu nodarbojas kopš 2001. gada. Piedalījusies vairākās gan vietēja, gan starptautiska mēroga fotokonkursos un kopizstādēs; ir izstrādājusi divus lielus fotoprojektus, organizējusi trīs personālizstādes. Piedalījusies un guvusi labus rezultātus dažādos fotokonkursos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+