Ventspilnieki dusmīgi, sērijā 1:1 0

BK “Ventspils” basketbolisti svētdien viesos Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla spēlē ar 94:70 sagrāva “Liepājas lauvas”, sērijā panākot neizšķirtu 1:1, informē organizatori.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Uzvarētāju rindās Džamars Jangs guva 25 punktus, bet mājinieku komandā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Jānis Timma.

Pēc puslaika BK “Ventspils” pārsvars bija tikai viens punkts – 39:38, taču labi aizvadīta trešā ceturtdaļa, kuru izdevās uzvarēt ar 34:13, ļāva Gundara Vētras trenētajai komandai gūt pārliecinošu uzvaru.

Jau ziņots, ka sērijas pirmajā spēlē ceturtdien Ventspilī negaidītu panākumu izcīnīja “Liepājas lauvas” ar 74:73. Sērijas trešā spēle trešdien notiks Ventspilī.