Foto – Juris Kalniņš

Ventspilnieki BBL ceturtdaļfinālā 0

Baltijas basketbola līgas (BBL) astotdaļfinālā BK “Ventspils” arī atbildes spēlē Igaunijā pārspēja Raplas “Tyco” (70:55), iekļūstot ceturtdaļfinālā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

Uzvarētāji abu spēļu summā teorētiski kļuva zināmi jau pirmajā mačā Ventspilī, kur laukuma saimnieki uzvarēja ar 105:75. Atbildes spēlē Raplā vairāk nekā 600 mājinieku līdzjutēju cerības bija dzīvas līdz pirmās ceturtdaļas izskaņai, kurā “Tyco” uzvarēja ar 17:11. Taču trīs minūtes pirms puslaika beigām Mārtiņš Meiers (attēlā) vadībā izvirzīja ventspilniekus, un turpmāk viņi savu pārākumu apliecināja ne tikai šajā spēlē, bet arī divu spēļu summā. Visvairāk punktu guva BK “Ventspils” amerikānis Hārvejs Grants, kurš nupat atzīts par Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionāta vērtīgāko spēlētāju janvārī. BBL ceturtdaļfinālā BK “Ventspils” pretinieki, visticamāk, būs Tamperes “Pyrinto” basketbolisti, kas vakar Valmierā laukumā devās ar pirmajā spēlē iekrāto 34 punktu pārsvaru (107:73). “Liepāja/Triobet” vakar astotdaļfināla atbildes mačā uzņēma BK “Jēkabpils”, “Barons/LDz” šodien Lietuvā spēkosies ar “Juventus”, ko savā laukumā apspēlēja ar 82:58.

Rezultāti. Basketbols

BALTIJAS LĪGA, ASTOTDAĻFINĀLS

* “Rapla” – BK “Ventspils” 55:70 (17:11, 27:33, 41:53), Bubalo 15, Kērless 8; Grants 13, Meiers 11, Gikass 9, Vairogs, Gulbis un Gražulis pa 7, Peiners 6, Ate un Janičenoks pa 3, Barnīss un Butjankovs pa 2. Pirmajā spēlē Ventspilī: 105:75.

* “Pärnu” – “Šiauliai” 70:82 (14:23, 41:45, 56:71), Sandis Silavs 4+5 AB. Pirmajā spēlē Šauļos: 108:71.