Latvijā
Kriminālziņas

Ventspilnieku nodod kriminālvajāšanai par draudiem izdarīt slepkavību0


Ilustratīvs foro
Ilustratīvs foro
Foto-Fotolia

Valsts policijas amatpersonas pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par draudiem izdarīt slepkavību, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Šā gada augustā VP saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis Ventspilī, dodoties pie bijušās dzīvesbiedres ar nazi rokās, draudēja viņu nogalināt. Vīrietis notikuma vietā tika aizturēts un VP par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kura izmeklēšana jau ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka vīrietis, dzimis 1982.gadā, telefoniski izteica draudus savai bijušajai dzīvesbiedrei un vairākkārt viņai zvanījis. Vīrietis 18.augustā dažas minūtes pirms pusnakts, paņemot nazi, devās uz sievietes dzīvesvietu Ventspilī, taču viņa, pa logu viņu ieraugot, no dzīvesvietas izgāja, informējot par situāciju Ventspils pilsētas pašvaldības policiju. Vīrietis, nesastapdams sievieti dzīvesvietā, atstāja tur nazi un pats devās prom, taču ārā jau viņu sagaidīja un aizturēja Ventspils pilsētas pašvaldības policijas amatpersonas.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.
Saistītie raksti

Konflikts ar bijušo draudzeni viņam ir bijis vairākkārt, galvenokārt, atrodoties alkohola reibumā. Vīrietim ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziegumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Soda apmēru noteiks tiesa.

LA.lv