Mobilā versija
+16.8°C
Rudīte, Everts
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
23. janvāris, 2014
Drukāt

Ventspils aicina uz “Spēkazīmēm”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 24. janvārī, Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstītā projekta “Spēka pieturzīmes” piekto pieturzīmi – tikšanos ar Kristīni Kārkli-Puriņu un Edgaru Kārkli, liecina informācija bibliotēkas mājas lapā.

Kristīne Kārkle-Puriņa ir vijolniece un dziedātāja ar fantastisku balsi. Absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmijas etnomuzikoloģijas programmu, daudzu muzikālu projektu, teātra izrāžu, mūzikas apvienību un mūzikas ierakstu dalībniece.

Multiinstrumentālists Edgars Kārklis spēlē dūdas, akordeonu, stabules, ģitāru, klavieres, saksofonu. Ilggadējs mūzikas grupas “Auļi” dalībnieks, jau kopš agras bērnības darbojies folkloras kopā “Ceiruleits”, spēlējis grupā “Vilkači”, piedalījies projektā “Raxtu Raxti”. Daudz koncertējis gan Latvijā, gan aiz valsts robežām. Edgars Kārklis darbojas arī kā ermoņiku un akordeona skolotājs jauno folkloras muzikantu nometnēs.

Projekta “Spēka pieturzīmes” mērķis ir kultūras mantojuma izzināšana, saglabāšana un nodošana nākamajām paaudzēm, latviskās pašapziņas stiprināšana un saiknes ar senču tradīcijām, kas ļauj redzēt savām acīm, dzirdēt savām ausīm, domāt neatkarīgi un izpaust sevi radoši, atjaunošana. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (4)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+