Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
12. februāris, 2015
Drukāt

Ventspils Amatu mājā atklās izstādi “Kāzas nāk!”

Foto: Ventspils muzeja arhīvs.Foto: Ventspils muzeja arhīvs.

Ventspils Amatu mājā 14. februārī tiks atklāta jauna izstāde Valentīndienas noskaņās “Kāzas nāk!”, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Ventspils Amatu mājā no 14. februāra līdzās Podnieka, Audējas un Skolmeistarienes amatiem, būs pieejams arī Godu rīkotājas amats, ko pārstāvēs Vivita Ķepse. Jaunatklātajā Ģimenes Godu istabā notiks regulāras izstāžu maiņas, kas būs saistītas ar dažādiem nozīmīgiem ģimenes godiem.

Pirmajā izstādē “Kāzas nāk” varēs iepazīties ar 20. gadsismta sākuma ventspilnieku priekšstatiem par kāzu tērpiem un ielūgumiem no Ventspils muzeja krājuma un atsevišķiem kāzu tērpiem no V. Ķepses kolekcijas.

Sestdien, 14. februārī, jau no plkst. 12 līdz 15 Ģimenes Godu istaba gaida interesentus gan baros, gan pāros, gan vienskaitlī, jo ikviens varēs ielūkoties Gudrību lādē, tikt pie Vedējmātes Zelta padomiem, saķīmiķot Mīlestības pilnu tēju un, ja esošā nav gana laba, izcept sev jaunu sirsniņu.

Amatu mājā viesosies Sviestmaižu meistarklases vadītāja Sandra un krietnās rupjmaizes cepējs Egons no Piltenes pagasta “Cīrulīšiem”, turklāt spēka maizi varēs arī iegādāties. Tie, kuriem kāzas saistās ar jokiem, Marita Lesiņa palīdzēs tikt pie personalizētām karikatūrām, un visi draudzīgā korī varēs izdziedāt Spēka un Mīlestības dziesmas!

Izstādi varēs apskatīt līdz septembrim.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+