×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Ventspils Amatu mājā atklās izstādi “Kāzas nāk!”

Foto: Ventspils muzeja arhīvs.Foto: Ventspils muzeja arhīvs.

Ventspils Amatu mājā 14. februārī tiks atklāta jauna izstāde Valentīndienas noskaņās “Kāzas nāk!”, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Ventspils Amatu mājā no 14. februāra līdzās Podnieka, Audējas un Skolmeistarienes amatiem, būs pieejams arī Godu rīkotājas amats, ko pārstāvēs Vivita Ķepse. Jaunatklātajā Ģimenes Godu istabā notiks regulāras izstāžu maiņas, kas būs saistītas ar dažādiem nozīmīgiem ģimenes godiem.

Pirmajā izstādē “Kāzas nāk” varēs iepazīties ar 20. gadsismta sākuma ventspilnieku priekšstatiem par kāzu tērpiem un ielūgumiem no Ventspils muzeja krājuma un atsevišķiem kāzu tērpiem no V. Ķepses kolekcijas.

Sestdien, 14. februārī, jau no plkst. 12 līdz 15 Ģimenes Godu istaba gaida interesentus gan baros, gan pāros, gan vienskaitlī, jo ikviens varēs ielūkoties Gudrību lādē, tikt pie Vedējmātes Zelta padomiem, saķīmiķot Mīlestības pilnu tēju un, ja esošā nav gana laba, izcept sev jaunu sirsniņu.

Amatu mājā viesosies Sviestmaižu meistarklases vadītāja Sandra un krietnās rupjmaizes cepējs Egons no Piltenes pagasta “Cīrulīšiem”, turklāt spēka maizi varēs arī iegādāties. Tie, kuriem kāzas saistās ar jokiem, Marita Lesiņa palīdzēs tikt pie personalizētām karikatūrām, un visi draudzīgā korī varēs izdziedāt Spēka un Mīlestības dziesmas!

Izstādi varēs apskatīt līdz septembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+