Entonijs Bīns uzbrukumā

“Ventspils” basketbolisti Čempionu līgas sezonu sāk ar pārliecinošu zaudējumu 0

Aizvadītās sezonas Latvijas labākā komanda “Ventspils” trešdien ar zaudējumu iesāka Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas jauno sezonu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Ventspils” B apakšgrupas mačā savā laukumā ar rezultātu 78:99 (14:31, 19:26, 21:18, 24:24) zaudēja Polijas čempionei Vloclavekas “Anwil”.

“Ventspils” rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija amerikānis Džonatans Erledžs, 16 punktus iemeta Rohards Lomažs, bet 11 punkti bija Entonijam Bīnam, kamēr ar desmit rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ārons Džonsons.

Tikmēr pretiniekiem 22 punktus guva Mihals Mihalaks.

Viesi jau spēles pirmajā minūtē ieguva vadību ar 5:0, bet līdz ceturtdaļas vidum “Ventspilij” pretinieku pārsvaru izdevās sadeldēt līdz diviem punktiem. Tiesa, pēc tam sekoja deviņu punktu izrāviens pretinieku izpildījumā, bet spēles pirmais nogrieznis tika zaudēts ar rezultātu 14:31.

Otrās ceturtdaļas trešajā minūtē viesu handikaps sasniedza jau 20 punktu robežu (36:16). Arī ceturtdaļas turpinājumā laukuma saimniekiem neizdevās apturēt pretinieku uzbrukumus un pirmais puslaiks tika zaudēts ar 33:57.

Otrā puslaika ievadā “Ventspils” basketbolisti pārņēma iniciatīvi un pakāpeniski deldēja pretinieku pārsvaru, samazinot to līdz 15 punktiem (47:62). Tiesa, trešās ceturtdaļas otrajā pusē labāki atkal bija viesi, “Ventspilij” pirms ceturtā ceturkšņa atrodoties iedzinējos ar 54:75.

Mača noslēdzošajā nogrieznī “Ventspilij” neizdevās paveikt brīnumu un atspēlēties, kā rezultātā FIBA Čempionu līgas sezona tika iesākta ar smagu zaudējumu 78:99.