lff.lv

“Ventspils” futbolisti pēc gada pārtraukuma triumfē Latvijas kausa izcīņas turnīrā 0

Par Latvijas kausa izcīņas uzvarētājiem futbolā pēc gada pārtraukuma sestdien kļuva “Ventspils” kluba pārstāvji.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

“Skonto” stadionā Rīgā notikušajā finālā “Ventspils” papildlaikā ar 2:1 (0:1, 1:1) uzvarēja citu Kurzemes klubu “Liepājas metalurgs”.

Pirmā puslaika pašās beigās Liepājas komandu vadībā izvirzīja centra aizsargs Antons Jemeļins, kurš sekmīgi pieslēdzās uzbrukumam un no pašas vārtu priekšas pārspēja ventspilnieku vārtsargu Vitāliju Meļņičenko. Savukārt otrajā puslaikā ventspilniekiem savu teritoriālo pārsvaru izdevās pārvērst rezultātā, kad 72.minūtē 1:1 panāca krievu leģionārs Vadims Jančuks.

Spēles pamatlaika beigās “Liepājas metalurgs” neizmantoja divas labas iespējas gūt vārtus, bet ventspilnieki uzvaru nesošos vārtus guva papildlaika trešajā minūtē, kad precīzs bija centra aizsargs Kaspars Dubra. Atlikušajās papildlaika minūtēs “Ventspils” komanda pārliecinoši nosargāja pārsvaru, bet liepājnieku cerības vēl vairāk cieta brīdī, kad diskutablu sarkano kartīti saņēma

Andrejs Prohorenkovs.

Mača pēdējās sekundēs ļoti sāpīgi ar galvām laukuma centrā sadūrās Jemeļins un ventspilnieku pārstāvis Oļegs Timofejevs. Laukumā tika sūtīta ātrās palīdzības mašīna, tomēr abi futbolisti paša spēkiem bija spējīgi piecelties kājās.

Pusfināla spēlēs mēneša sākumā “Liepājas metalurgs” tikai pēcspēles 11 metru sitienu sērijā (pēc pamatlaika un papildlaika 1:1) pārspēja Rīgas “Daugavas” spēlētājus un nodrošināja vietu nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas sacensībās, bet “Ventspils” savā laukumā ar rezultātu 4:0 sagrāva pašreizējo valsts čempionvienību Daugavpils “Daugava”.

“Ventspils” futbolisti līdz ar šo panākumu Latvijas kausā triumfējuši sešas reizes, iepriekšējo reizi to paveicot 2011.gadā, kad pieveica tieši liepājniekus. Savukārt “Liepājas metalurgs” turnīrā triumfējuši tikai vienreiz – 2006. gadā.