×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

Ventspils “Jūras vārtos” atklās vēl vienu zāli

Ekrānšāviņš no jurasvarti.lvEkrānšāviņš no jurasvarti.lv

13. februārī plkst. 20 ar mūziķa Dream Koala (Berlīne) un pašmāju apvienības “Kasetes” koncertu tiks atvērta Ventspils teātra nama “Jūras vārti” Jaunā zāle, portālam LA.lv pastāstīja SIA “Kurzemes filharmonija” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Lācberga.

Lācberga stāsta, ka Jaunā zāle turpmāk būs vieta dažādām kultūras norisēm ārpus ierastā – vietējo un ārvalstu mūziķu koncertiem, teātra un dejas izrādēm, kino un citiem pasākumiem.

Koncertu Ventspilī ievadīs divu brāļu – Rūdolfa un Kārļa Zagorsku, pirms dažiem gadiem Vaidavā aizsāktais projekts “Kasetes”, kas šobrīd kļuvis par kvartetu. Mūziķi, kuri radošo iedvesmu smeļas pagājušā gadsimta 80. gadu elektroniskajā mūzikā, plašāku klausītāju uzmanību izpelnījās pēc uzvaras grupas “Satellites LV” rīkotajā dziesmu remiksu konkursā. “Kasešu” veidotā versija dziesmai “Pievienojies” tika iekļauta tobrīd vēl aktīvās radiostacijas “Radio 101” rotācijā, un dīdžejs Toms Grēviņš toreiz atzina: “Viņu remikss ir vienīgais, kuru arī man gribētos uzlikt diskotēkā!”

Savukārt ar skatuves vārdu Dream Koala pazīstams divdesmit gadus jaunais elektroniskās mūzikas mākslinieks Indi Fereira Dasilva. Brazīļu izcelsmes mūziķis dzimis Parīzē, taču nu jau vairāk kā gadu par savu mājvietu izvēlējies Berlīni. Dream Koala, kura daiļradē apvienotas elektronisko mūzikas instrumentu radītas ritma sekcijas ar ģitārspēli un delikātā falsetā izpildītu dziedājumu, kopš 2011. gada izdevis vairākus īsspēlējošos (no ‘extended play’ angļu valodā) ierakstus.

Par dejām vakara noslēgumā rūpēsies dīdžejs Kārlis Ķilkuts.

Biļetes uz Jaunās zāles atklāšanas pasākumu iegādājamas no 27. janvāra, tikai pirmās 50 biļetes pieejamas par īpašu cenu – 4 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+