×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Ventspils Krievu biedrība lūdz aizliegt mūziklu par Herbertu Cukuru (10)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Apsverot situāciju sakarā ar notikumiem Ukrainā, un, saņemot informāciju par gaidāmo mūzikla “Cukurs. Herberts Cukurs” pirmizrādi 12.oktobrī Ventspilī, Ventspils Krievu biedrība paudusi uzskatu, ka šāda pasākuma organizēšana šobrīd var izraisīt nevēlamas sekas, informē biedrības pārstāvis Vasilijs Ginko.

Kā uzskata biedrības valde, attieksme sabiedrībā pret šāda veida akcijām ir saasinājusies kā nekad agrāk. “No Ukrainas notikumu fona raugoties, brīvprātīgā leģionāra Herberta Cukura no “Arāja komandas” slavināšana, tādā vai citādā veidā, noteikti izraisīs negatīvu reakciju, izveidos negatīvu priekšstatu pasaules sabiedrības acīs par Ventspils pilsētu un Latviju kopumā,” teikts biedrības paziņojumā.

“Mēs protestējam pret jebkuriem publiskiem pasākumiem, kas saistīti ar Latvijas tumšākajām vēstures lappusēm – “Arāja komandas” policijas vienības darbību, vienības, kura piedalījās ebreju un citu Latvijas iedzīvotāju iznīcināšanā,” uzsver biedrībā.

Cilvēkus, kuri, neatkarīgi no iemesliem, cīnījās fašistu vienībās pret PSRS, ASV, Angliju un citām antihitleriskās koalīcijas valstīm, sabiedrība nedrīkst slavināt, teikts atklātajā vēstulē.

“Mēs atgādinām, ka Nirnbergas tribunāls jebkuru darbību SS atzina par noziedzīgu.
Ventspils Krievu biedrības locekļu vārdā izsakām protestu pret šāda veida pasākuma organizēšanu un pieprasām aizliegt to rīkot,” uzskata biedrībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. … Kads sakars Krievu biedribai ar Cukuru … vai te tikai atkal neslepjas kads cits sis valsts bijuso okupantu un kolonizatoru grupejums, kas par katru cenu megina apslept vai noliegt savu lidzigo piedalisanos latviesu tautas genocida, sakot no Baiga Gada terora un necilveciskos spidzinasanas pasakumos … lidz 50 gadu ilgas okupacijas beigam …

  … Vai ka visas civilizacijas vesture pretestiba latviesu upuru tauta nelidzinajas taja bridi pieraditai reakcijai – ka terors un varasdarbi izsauc ko lidzigu nevainigo upuru sabiedriba – un, pec pienemtiem dabiskiem likumiem rada tautas pretestibu un atriebibu ar loti nepatikama sekam tikai dazos emocionali parak savilnotos un dzili traumetos latviesu patriotos … kura upuru tauta var pieradit savu 100% nevainibu pec sadiem asinainiem un necilveciskiem zaudejumiem …

  … Tiesa nav pieradijusi Cukura personigo piedalisanos zverigajos pasakumos pec Baiga Gada atriebibas izsaucosiem lidzigajiem …

  … Sis jautajums ir janoskaidro … bet ari vainigie pie visa launa kauzalitates un latviesu tautas genocida ir beidzot jasoda Otraja Nirnberga!!!!

 2. Kas finance un veicina Atbildēt

  so spridzekli ar aizdedzinatu degli? Kas aiz visa ta stav? Ja mums butu DP uz kuras varetu palauties tad sis jautajums sen butu skaidrs!!! Tagad visi aktieri arpus skatuves gatavi uzvest vel vienu brangu “reality show” Cui bono??

 3. latviesi ludz aizliegt krievu balaganu un masveida izdzersanos Pardaugava 9.maija!!!!

 4. Herberta Cukura biedrība lūdz aizliegt krievu biedrību….. u.t.t…. LOL

 5. mēs protestējam, ka visur tiek rādīt krievu fašists Putins, Žirinovskis, Ždanoka, KGBEŠŅIKS SAVICKIS UN CITI ATBILDĪGIE PAR PADOMJU REŽĪMA ZVĒRĪBĀM UN TO GLORIFICĒŠANU…

 6. Visur lasu, ka esot jāaizliedz cukurs. Bet es nevaru rūgtu kafiju iedzert. 🙂

 7. Kā vispār bez krievu atļaujas latvieši drīkst kaut ko uzvest?!

 8. Baigie lūdzēji!? Zirgi zviedz!!! Kad beidzot BEIGS JAUKTIES citas tautas dzīvē un sadzīvē?????????? vispirms SAKāRTOJIET UN IZVĒRTĒJIET SAVU pagātni AR NEķĪTRĪBĀM UN PĀRINODARīJUMIEM tautām un valstīm, kuru teritorijās jūs vēl joprojām esat kungi un noteicēji ,un tad runājiet…!? Kad jūs kļūsiet labestīgāki un SAPROTOŠI????????

 9. Paldies Dievam, Latvijā vēl pastāv demokrātija. Kāda daļa krievu biedrībai par Cukuru?

Draugiem Facebook Twitter Google+