Dabā
Medības

“Ventspils labiekārtošanas kombināts” izsolīs staltbriežu un dambriežu ganāmpulku0

Ilustratīvs attēls. Foto AFP/Scanpix/LETA

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” 23.septembrī mutiskā izsolē ar augšupejošu soli par sākumcenu 11 750 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izsolīs staltbriežu un dambriežu ganāmpulku, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

“Ventspils labiekārtošanas kombināta” izpilddirektors Raitis Veidemanis skaidroja, ka uzņēmums izsolīs dzīvniekus, kuri atrodas Ventspils briežu dārzā Talsu ielā 240, Ventspilī. Izsolīt plānots visu ganāmpulku kā kopumu. Ganāmpulkā ir seši dambrieži un 32 staltbrieži.

Pēc viņa teiktā, briežus plānots izsolīt, jo “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pārtrauks struktūrvienības – Ventspils briežu dārzs – darbību. “Mēs ļoti ceram, ka dambriežiem un staltbriežiem atradīsies jaunas mājas kādā no Latvijas novada briežu dārziem,” sacīja Veidemanis.

Viņš arī norādīja, ka pati briežu dārza teritorija netiek izsolīta, daļa no teritorijas ir Ventspils pašvaldības īpašums un neliela daļa – valsts AS “Latvijas Valsts meži” (LVM) īpašums. Par šīm teritorijām pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombinātam” ir nomas līgums un deleģēšanas līgums, kurus ir plānots pārtraukt.

“Ventspils labiekārtošanas kombināta” sociālajos tīklos izvietotā informācija liecina, ka Ventspils briežu dārzs izveidots ar nolūku veicināt ģimeņu aktīvās atpūtas iespējas un izglītošanu, sniedzot iedzīvotājiem zooloģiska un ekoloģiska rakstura zināšanas par Latvijas faunas dzīvniekiem un dabas vidi. 32 hektāru lielais Ventspils briežu dārzs darbojas kopš 2006.gada.

“Latvijas Vēstnesī” teikts, ka pretendenti ar izsoles noteikumiem var iepazīties un to saņemt pašvaldības uzņēmumā “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, Ventspilī birojā pirmdienās no plkst.8 līdz 18, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst.8 līdz 17 un piektdienās no plkst.8 līdz 16. Ganāmpulku līdz izsoles dienai dalībniekiem ir iespēja apskatīt, iepriekš piesakoties un sazinoties ar pašvaldības uzņēmuma “Ventspils labiekārtošanas kombināts” izpilddirektoru, rakstot uz e-pastu raitis.veidemanis@ventspils.lv.

Pretendentu izsolei var pieteikties pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, Ventspilī 2.stāvā, sekretariātā pirmdienās no plkst.8 līdz 18, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst.8 līdz 17 un piektdienās no plkst.8 līdz 16, bet ne vēlāk kā līdz 23.septembrim, plkst.12. Lai piedalītos izsolē, ir jāsamaksā dalības maksa 50 eiro. Izsoles nodrošinājuma nauda – 10% apmērā no izsoles priekšmeta nosacītās sākumcenas jeb 1175 eiro.

Izsole notiks šā gada 23.septembrī, plkst.14 “Ventspils labiekārtošanas kombinātā” Pils ielā 12, Ventspilī, 2.stāvā konferenču zālē.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2018.gadā “Ventspils labiekārtošanas kombināts” strādāja ar 5,857 miljonu eiro apgrozījumu un 91 195 eiro.

Kompānija ir reģistrēta 1994.gadā un tās pamatkapitāls ir 1,457 miljoni eiro. Kompānija 100% pieder Ventspils pilsētas domei. “Ventspils labiekārtošanas kombināta” mērķis ir sniegt pakalpojumus apstādījumu ierīkošanā, ceļu būvē, atkritumu apsaimniekošanā un tūrismā Ventspilī un Kurzemes reģionā.

LA.lv
GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
16 stundas
GS
Gundega Skagale
Dabā
Kā šķirosim atkritumus? Iedzīvotāji rosina Saeimai pilnveidot iecerēto depozīta sistēmu
19 stundas
LA
LA.LV
Dabā
FOTO. Latvijas muitas kinologu komanda izcīna zelta medaļu sacensībās Krievijā
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, ka Siguldas bērnudārzā ēdināšana notikusi nelegāli
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Neatbalsta ārkārtējo situāciju atkritumu apsaimniekošanā Rīgā
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
40 minūtes
VK
Valdis Krastiņš
Latvijā
Valdis Krastiņš: Lielbritānijā dzīvojošie tautieši, brauciet mājās!
57 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta iniciatīvu par nepilsoņu statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem
2 stundas