Medības
Pieredze

“Ventspils labiekārtošanas kombināts” otrajā izsolē ar 9160 eiro sākumcenu piedāvās iegādāties briežu ganāmpulku0

Foto – Valdis Semjonovs

Pašvaldības “Ventspils labiekārtošanas kombināts” otrajā izsolē ar augšupejošu soli par nosacīto sākumcenu 9160 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) piedāvās iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku kā lietu kopumu, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Izsolē, kas notiks šogad 28.oktobrī plkst.14 “Ventspils labiekārtošanas kombinātā” Pils ielā 12, Ventspilī, piedāvās iegādāties ganāmpulku ar kopumā 37 dzīvniekiem.

Jau ziņots, ka “Ventspils labiekārtošanas kombināts” šogad 23.septembrī pirmajā izsolē ar 11 750 eiro sākumcenu piedāvāja iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku, taču izsole noslēdzās bez rezultāta.

“Ventspils labiekārtošanas kombināta” izpilddirektors Raitis Veidemanis iepriekš skaidroja, ka uzņēmums izsola dzīvniekus, kuri atrodas Ventspils briežu dārzā Talsu ielā 240, Ventspilī, jo pārtrauks struktūrvienības – Ventspils briežu dārzs – darbību. “Mēs ļoti ceram, ka dambriežiem un staltbriežiem atradīsies jaunas mājas kādā no Latvijas novada briežu dārziem,” viņš teica.

Ventspils briežu dārzs tika izveidots ar nolūku veicināt ģimeņu aktīvās atpūtas iespējas un izglītošanu, sniedzot iedzīvotājiem zooloģiska un ekoloģiska rakstura zināšanas par Latvijas faunas dzīvniekiem un dabas vidi. Ventspils briežu dārzs, kura platība ir 32 hektāri, darbojas kopš 2006.gada.

2018.gadā “Ventspils labiekārtošanas kombināts” strādāja ar 5,857 miljonu eiro apgrozījumu un 91 195 eiro peļņu, liecina “Firmas.lv” informācija.

Kompānija “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ir reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,457 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Ventspils pilsētas dome. “Ventspils labiekārtošanas kombināta” mērķis ir sniegt pakalpojumus apstādījumu ierīkošanā, ceļu būvē, atkritumu apsaimniekošanā un tūrismā Ventspilī un Kurzemes reģionā.

LA.lv
LD
Linda Dombrovska
Medības
Cimdi darbam ar medījumu – gan drošāk, gan ērtāk
3 dienas
Kate Šterna
Medības
Buka akniņas ar “Dzintara” siera mērci
4 dienas
ME
Medības
Medības
Jūrkalnē sestdien notiks festivāls makšķerēšanā no jūras krasta 1
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
“Putina kreklu” skandāls iedvesmo radikāli Lindermani savai apģērbu līnijai 1
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
”PNB bankas” kreditori varētu neatgūt miljoniem eiro
6 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Varbūt mūsu atmiņas ir kā akmeņi! Saruna ar akmeņu muzeja vadītāju Vilni Strautiņu 1
Intervija 6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments nobalso par breksita termiņa pagarināšanu 1
11 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Mitoloģijas mācības
7 stundas