“Ventspils” nonāk uzvaras attālumā no iekļūšanas LBL finālā 0

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas trešajā pusfināla mačā trešdien “Ventspils” komanda savā laukumā ar rezultātu 77:69 (18:19, 16:12, 17:24, 26:14) uzvarēja “Liepājas Lauvu” vienību.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Šajā mačā pēc trešās ceturtdaļas “Liepājas Lauvas” bija vadībā ar 55:51, bet jau pašā ceturtās ceturtdaļas sākumā “Ventspils” spēja pārņemt vadību. Turpinājumā ritēja sīva cīņa, tomēr liepājniekiem neizdevās panākt neizšķirtu. Četras minūtes pirms mača pamatlaika beigām “Ventspils” iekrāja piecu punktu pārsvaru (71:66), ko sekmīgi nosargāja līdz cīņas beigām.

Uzvarētājiem pa 17 punktiem guva Artūrs Strēlnieks un Artūrs Bērziņš, kurš izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, bet Stīvens Grejs izcēlās ar 13 punktiem.

Savukārt Liepājas komandas rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Mārtiņš Kravčenko, kamēr Jānis Timma pretinieku grozā sameta 17 punktus.

Sērijā līdz trim uzvarām “Ventspils” pārņēma vadību ar 2-1. Nākamais mačs svētdien notiks Liepājā.