Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. novembris, 2013
Drukāt

Ventspils novadā jau otro diennakti dzēš šķeldu kaudzi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Šķelda.

Ventspils novada Vērgales pagastā ugunsdzēsēji jau otro diennakti dzēš šķeldu kaudzi.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, liesmas šķeldu kaudzi apņēmušas ceturtdien, 31.oktobrī, ap plkst.14.

Ņemot vērā šādu ugunsgrēku dzēšanas specifiku, VUGD darbinieki jau otro diennakti strādā notikuma vietā, cenšoties nodzēst gruzdošo kaudzi.

Dzēšanā iesaistīti arī vietējie traktori, kas palīdz kaudzi izšķūrēt, atdalot gruzdošās daļas no negruzdošajām un tamlīdzīgi.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 24 ugungsgrēki, no tiem astoņi Rīgā, pieci citās pilsētās, bet vēl 11 ugunsnelaimes notikušas reģionos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. No kura laika Vērgale ir Ventspils novadā ? Precizējiet!

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+