Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. februāris, 2016
Drukāt

Ventspils novadā nozagtas ceļazīmes gandrīz 2000 eiro vērtībā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Laikā no 5. līdz 12. februārim valsts reģionālā autoceļa Ventspils–Piltene posmā no 8. līdz 23. kilometram Tārgales un Piltenes pagastu teritorijās nozagtas 16 ceļa zīmes ar to balstiem – cinkotām metāla caurulēm, aģentūra BNS uzzināja “Latvijas Valsts ceļos”(LVC).

LVC nodarīti zaudējumi 1987 eiro apmērā.

Kas ir vēl būtiskāk par finansiālajiem zaudējumiem, ceļu aprīkojuma zādzības un vandālisms tiešā veidā ietekmē arī satiksmes drošību, jo brīdinošas vai ierobežojošas ceļa zīmes vai drošības barjeras trūkums var būt iemesls smagiem ceļu satiksmes negadījumiem ar traģiskām sekām, norāda LVC.

Valsts policijai saistībā ar notikušo lūgts sākt kriminālprocesu.

2015.gadā valsts autoceļu aprīkojumam nodarīti zaudējumi 198 tūkstoši eiro apmērā. Liela daļa šo zaudējumu ir radusies zādzību un vandālisma rezultātā. Pērn uz valsts autoceļiem bojātas vai nozagtas kopumā 148 ceļa zīmes, 145 ceļa zīmju stabi, vairāk nekā kilometrs aizsargbarjeru, 200 metru tiltu margu, trīs autobusu pieturvietu paviljoni, četri autobusu pieturvietu soliņi, pieci apgaismes stabi un viens luksofors, nozagti arī septiņi kvadrātmetri bruģa un bojāt vēl citi aprīkojuma elementi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varbūt kāds uzstāda patvaļīgi šīs zīmes pie saviem īpašumiem “iebraukt aizliegts” kaimiņu novadā?

  2. Tad varbūt reiz vajadzētu kontrolēt metāla uzpirkšanas punktus?Ceļazīmju gadījumā drīzāk pieļauju ka tagad kādam ir jauki žoga stabiņi…

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+