Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
1. septembris, 2014
Drukāt

Ventspils novada Pagastu dienā sola lauku labumus un skaistas dziesmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 7. septembrī, Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā Ventspils novada sieviešu biedrība “Spārni” jau 12. reizi rīkos Pagastu dienu, portālu LA.lv informēja Ventspils Novada domes informatīvā izdevuma “Ventspils Novadnieks” redaktore Marlena Zvaigzne.

Šajā dienā Ventspilī jau no pulksten 11 ieradīsies visu pagastu un Piltenes pārstāvji, lai dižotos ar saviem amatniecības un kulinārijas izstrādājumiem un iepriecinātu skatītājus ar dziesmām un dejām.

Amatnieku ielā varēs novērtēt novada amatnieku izdomu un prasmi izgatavot sadzīvē noderīgus priekšmetus, Smeķu ielā – nogaršot gardus, pēc sentēvu receptēm gatavotus ēdienus. Koncertā uzstāsies Ventspils Augstskolas jauniešu un vidējās paaudzes tautas deju kolektīvi “Strautuguns” un grupa “Rumbas kvartets”.

Kamēr biedrības “Spārni” vadītāja Zigrīda Krauze aicinās Ventspils novada pagastu pārvalžu vadītājus iesaistīsies dažādās aktivitātes, muzeja apmeklētāji varēs apskatīt projekta “Rokdarbu varavīksne Ventspils novadā” amatnieku darbu izstādi, iepazīties ar novada uzņēmējiem, projektu konkursa “Mēs savā novadā” uzvarētājiem, kuri parādīs, kā izmantojuši pašvaldības piešķirto finansējumu.

Biedrības “Spārni” valdes priekšsēdētāja Zigrīda Krauze Pagastu dienu raksturo kā skaistu tradīciju: “Katrs, kurš atnāks, pavadīs brīvdienu labā noskaņojumā un varēs pārliecināties, ka Latvijas dvēsele dzīvo laukos un doties mājās, piepildījis savus grozus ar dažādiem lauku labumiem, jo Pagastu dienā būs viss, ko sirds kāro – garšīgs ēdiens, izsmalcināti rokdarbi, ugunīgas dzejas un skaistas dziesmas.”

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+