Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. augusts, 2015
Drukāt

Ventspils novada Tārgales pagastā dubultslepkavība, ir aizturētais (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ceturtdien, 6. augustā ap plkst. 21:35 Ventspils novada Tārgales pagastā, kādā dārza mājas pagalmā tika atrastas divu cilvēku mirstīgās atliekas ar šautām brūcēm, LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Abi bojāgājušie – sieviete un vīrietis – dzimuši 1988. gadā, pastāstīja VP sabiedrisko attiecību speciāliste Signe Šteinberga.

Saistībā ar šo notikumu policija aizturējusi 1939. gadā dzimušu vīrieti. Pēc sākotnējās informācijas visi iesaistītie bijuši savstarpēji pazīstami un viņu starpā risinājies konflikts.

Visu apstākļu precīzai noskaidrošanai policijā uzsākts kriminālprocess par slepkavību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ka tik pamuldēt! Atbildēt

    vecs krievu armijnieks nošāva kaimiņos esošu jaunu pāri,jo viņi atteicās šim atvest šņabi!

  2. .................... Atbildēt

    onkulim būs apriebušies parazīti. Var jau saprast. nav jau kam ziņot ne par bomžiem, ne alkašiem zagļiem kaimiņiem, jo to tād vairumā, komunistu čekistu bērni, mazbērni………….klīst zagdami, dedzinādami…………..kā jau dzīvnieki, KO DARĪT?

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+